Магістра в галузі бухгалтерського обліку та управління фінансами (доповнення)

Загальні відомості

Опис програми

Наша програма магістра в галузі бухгалтерського обліку та управління фінансами, створена для підтримки вашого розвитку кар'єри в бізнесі, бухгалтерському обліку та фінансовому менеджменті. Він пропонує фінанси, бухгалтерський облік та більш широкі знання в галузі управління, які можуть стати центральними для успіху в багатьох галузях приватного та державного сектору.

Наша віддана, висококваліфікована та досвідчена команда приведе вас до вивчення принципів та практики фінансового менеджменту та бухгалтерського обліку, контексту, в якому вони працюють, та способів управління ними. Ми допоможемо вам придбати прикладні навички, пов'язані з фінансовою звітністю та управлінням фінансовими ресурсами, а також більш широкими питаннями управління, такими як корпоративна та соціальна відповідальність, ділова етика, ризикованість та стратегія бізнесу, фінансові результати, а також оподаткування / аудит.

Вам запропонують вивчити методи дослідження, що дасть вам можливість зрозуміти цілий спектр дослідницьких інструментів та аналітичних методів. Ці знання будуть корисними, коли ви виконаєте дисертацію свого магістра, коли проведете істотне дослідження з питань бухгалтерського обліку або управління фінансами, підвищить ваші критичні та дослідницькі навички, і може принести користь вашій професійній практиці.

Основні моменти курсу

Цей курс має на меті розвивати свою професійну кваліфікацію для кар'єри в галузі фінансового менеджменту або бухгалтерського обліку.

  • Навчання та дослідницькі навички, які вам будуть представлені, користуються попитом далеко за межами галузі фінансових послуг.
  • Вас заохочують розвивати ключові здібності критичного мислення та усвідомлення принципів та прийомів, необхідних для ефективного прийняття фінансових рішень.

Вимоги щодо вступу

Кваліфіковані бухгалтери (CIPFA / CIMA / ICAEW / ICAS / ACCA) можуть отримати до 90 звільнень від кредитів від MSc, що дозволяє безпосередньо вступити до цього Top Up. Окремі регульовані кваліфікації у відповідній предметній області на рівні 7 можуть також залучати звільнення до 90 кредитів.128889_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpg Карлос Муза / Unsplash

Тривалість

Два семестри.

Режим

Повний робочий день, онлайн-класи.

Початкові дати

Вересень, січень, червень.

Програмні модулі

  • Стратегічний бізнес-лідер
  • Методи дослідження бухгалтерів
  • Дисертація

Кар'єра та професійний розвиток

Курс "Магістратура з бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту" призначений для професіоналів, що працюють в бізнесі, бухгалтерському обліку та фінансах Програма дасть змогу закріпити ваше розуміння принципів та практики управління фінансами та бухгалтерського обліку, контексту, в якому вони працюють, та способів управління ними. Він пропонує вам можливість застосувати навички, які ви навчилися у галузі фінансів, а також більш широкі питання управління, що завершилися вашим заключним дисертаційним твором, - і досягненням вашої повної магістерської роботи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Детальніше

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Згорнути