Магістра в галузі прикладної економіки

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук, прикладної економіки, MSAE (Інтернет)

Вимоги до ступеня: 30 кредитних годин

Бізнес та політичні рішення стосуються змін. Управління та видатність серед змін потребують фундаменту знань у процесі прийняття рішень щодо бізнесу та політики, наборі навичок, орієнтованих на аналіз змін, та адаптованості до ефективного використання знань та інструментів незалежно від масштабів змін.

Ви шукаєте вищу освіту, яка готує вас до застосування теоретичних та емпіричних інструментів для вирішення бізнес-завдань та проблем політики?

Повністю онлайн-програма магістра наук з прикладної економіки (MSAE) надає студентам навички та компетенції, необхідні для проведення теоретично осмисленого емпіричного аналізу фінансових ринків, промислової організації, державного регулювання, міжнародної торгівлі, охорони здоров'я, економічного розвитку та вибору споживачів . Наші студенти вчаться оцінювати бізнес-рішення та політичні програми та пояснювати прогресивність різних подій та їх вплив на економіку в контексті бізнесу чи політики.

Ви хочете досягти успіху в управлінні швидкими змінами?

Для управління змінами спочатку встановлюємо те, що не змінилося. Курси економічної теорії дають основу в структурі та загальних моделях рішень бізнесу та політики. Цей фундамент допомагає ставити нові події в контекст того, що ми вже знаємо, і бачити, що багато в чому залишається постійним від однієї ситуації до іншої. Потім ми зупинимося на детермінантах та причинах змін.

Емпіричні курси економіки навчають вас кількісно визначати взаємозв'язки та оцінювати відносну важливість змін в економічному середовищі, тим самим отримуючи краще розуміння того, що було кардинально змінено. Третій крок - передача знань у різних галузях, щоб досвід, отриманий в одній галузі, міг бути використаний для аналізу раніше не помічених загроз та можливостей.

Вибіркові курси пропонують знання з окремих галузей економіки, відточуючи вашу здатність передавати свої знання та навички вирішення проблем у змістових сферах. Навчившись передавати свої знання через змістові поля, ви розпізнаєте характеристики нових проблем, швидко адаптуєтесь до нових обставин та атакуєте проблеми на навички, розвинені з інших областей.

Навіщо підходити до аналізу бізнесу та політики з цією метою?

Без ґрунтовного теоретичного підґрунтя, яке допомагає зрозуміти структуру економічних рішень, кожна проблема або можливість видається абсолютно новою та унікальною. Навіщо винаходити аналітичне колесо кожного разу, коли щось змінюється?

Ми вважаємо, що великі зміни в політиці та бізнес-ландшафті можна проаналізувати, ретельно застосовуючи економічні концепції, які вже добре зрозуміли. Дуже мало, що трапляється, справді нове. Основна економічна структура залишається стабільною, але її часто затьмарюють постійно мінливі обставини.

MSAE допомагає застосовувати усталені концепції до нових обставин, щоб ви могли уникнути пастки, яка властива трактувати кожну загрозу та можливість як унікальну, а не як варіації теми, яку ми вже бачили.

Чому базують аналітику на економічній теорії?

Наші випускники готові створити обґрунтовані економетричні моделі, використовувати найкращі доступні програмні пакети для їх оцінки та інтерпретації результатів таким чином, що допомагає приймати бізнес та політичні рішення.

Ми вважаємо, що модне сподівання на видобуток даних і суперечки без обгрунтованих теоретичних підстав, які дозволяють правильно інтерпретувати результати, є згуртованим та систематичним способом, є слабкістю у процесі прийняття рішень як для бізнесу, так і для політики.

Звідки йдуть випускники?

Випускники зможуть конкурувати за працевлаштування у комерційному та некомерційному приватному секторі, а також у федеральних, державних та місцевих агентствах.

Які ключові переваги у структурі та проведенні програми?

Географічна гнучкість

 • Повна програма онлайн
 • Не потрібно відвідувати кампус

Графік гнучкості

 • Курси повністю асинхронні, що дозволяє студентам завершити свою роботу за власним графіком
 • 2-річний (5 семестр) навчальний план із початком весни чи осені
 • Візьміть 2 курси / семестр, щоб задовольнити напружений графік

Сильні вчені

 • Курси, розроблені та проведені досвідченими професорами з Південної Грузії, сертифіковані для навчання онлайн
 • Залучення до моделювання, обговорення та мультимедійних презентацій
 • Навчання з прикладного економічного аналізу з використанням даних реального світу
 • AACSB акредитований

Складаються облікові дані

 • Сертифікат випускника з прикладної економіки відповідає регіональній акредитації для викладання
 • Безшовний перехід від сертифіката до MSAE

MSAE допомагає вам розробляти відповіді на питання бізнесу та політики.

 • Чому домогосподарства несподівано реагували на зміни політики?
 • Як ваша фірма повинна реагувати на зміни у державному регулюванні?
 • Як розробити ефективну політику та прийняти управлінське рішення, щоб мінімізувати ненавмисні наслідки?
 • Як інтерпретувати результати емпіричних досліджень?
 • Як ми моделюємо поведінку наших конкурентів, щоб знайти більш вигідну стратегію?
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Детальніше

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Згорнути
Стейтсборо , Саванна , Хінесвілл + 2 Більше Менше