MBA (згори)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

London School of Planning and Management пропонує власників дипломів 120 рівня 7 кредитного рівня зі стратегічного менеджменту та лідерства, щоб записатись на програму магістра ділового адміністрування (MBA) (поповнення).

  • Ми пропонуємо 120 кредитних дипломів OTHM рівня 7 із стратегічного управління та лідерства повністю в Інтернеті.

Цей курс MBA (поповнення) дозволяє досягти кваліфікації MBA за 6 місяців, тому це швидкий шлях до нових можливостей та розширених перспектив кар'єри. Щоб приєднатись до курсу, ви вже повинні мати диплом про рівень стратегії управління та лідерства (120 кредитів) рівня OTHM, і ви повинні мати відповідний управлінський досвід.

MBA широко сприймається як паспорт на успішну кар'єру. Це демонструє широту та глибину вашої функціональної компетентності, стратегічних знань та здатності вирішувати проблеми. Він також оновить набір інструментарію управління та надасть вам більш широкий профіль, щоб покращити вашу кар’єру. Критично ми беремо стратегічну точку зору бізнесу та менеджменту, яка допомагає розвинути навички для участі в основних бізнес-рішеннях, які мають прийняти щодо свого майбутнього. Цей MBA - це не просто навчальний курс. Досліджуючи та вивчаючи реальні проблеми бізнесу для роботи та вирішення, ви розширюєте власне розуміння того, як працює бізнес.

Обов’язкова одиниця

  • Звіт про консультаційний проект (60 кредитів Великобританії / 30 ECTS) - обов'язковий

Модуль надає вам можливість вивчити сферу, яка становить особливий інтерес у відповідному організаційному контексті. Модуль призначений для того, щоб зробити великий внесок у ваш професійний та інтелектуальний розвиток, завдяки вам продемонструвати свою здатність до стійкої незалежної думки, навчання та критичної рефлексії.

Мета цієї програми - забезпечити практичне та реалістичне рішення стратегічного виклику, пов'язаного з бізнесом, який, у свою чергу, підтримується відповідним посиланням на теоретичний та концептуальний аналіз.

Ви докажете це, створивши «Звіт про проект консультацій» (CPR) з 12000 слів.

Модуль «Консультаційний проект» може бути виконаний за один навчальний термін протягом 15 тижнів або може вивчатися неповний робочий день протягом двох термінів.

Нагороджувальний заклад

Програма магістра ділового адміністрування присуджується університетом Чичестер, Великобританія

Рейтинги

  • Університет Чичестера названий одним з 15 кращих вищих навчальних закладів Великобританії.

Джерело: https://www.chi.ac.uk/news/chichester-named-uks-top-15-universities

Тип оцінювання

Підсумкова нагорода для студентів, які проходять MBA, - це пропуск, заслуга чи відзнака. Оскільки MBA (доповнення) базується на одному модулі «Консультаційний проект» на 60 кредитів, остаточна класифікація присвоєнь базуватиметься саме на цьому модулі (тобто, якщо студент набере 50-59%, він отримає пропуск; 60-69 % Заслуга, і 70% відзнака).

Підтримка

Ми хочемо, щоб студенти на нашому курсі мали необхідну підтримку, щоб максимально використати інвестиції у власне майбутнє.

Ви отримаєте чудову підтримку від нашої академічної команди, включаючи вашого керівника програми, особистого репетитора, адміністрації студентських служб; і ваш керівник, який буде з вами на кожному кроці шляху.

Вимоги щодо вступу

Щоб подати заявку на цей курс, потрібно володіти

  • Диплом 7 рівня кваліфікації стратегічного управління та лідерства (120 кредитів)

або

  • Якщо ви маєте диплом рівня 7 від іншого органу, що нагороджує вас, вам потрібно буде за додаткову плату перетворити існуючу кваліфікацію на диплом до диплому 7 рівня OTHM.

London School of Planning and Management , Великобританія (www. LSPM .org.uk) акредитована OTHM, Великобританія - органом, що нагороджує регулятор кваліфікацій уряду Великобританії - OfQual.

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

LSPM is dedicated to advancing the frontiers of the study of management and planning, through its research, collaboration across the entire LSPM, and its commitment with enterprises, organizations, an ... Детальніше

LSPM is dedicated to advancing the frontiers of the study of management and planning, through its research, collaboration across the entire LSPM, and its commitment with enterprises, organizations, and leaders throughout the world. Згорнути
Лондон , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше