Магістр викладання англійської мови для академічних цілей

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Цей курс призначений, щоб забезпечити вас необхідними навичками, щоб стати компетентним, науково обізнаним та інноваційним англійським практикуючим у навчальних цілях (EAP).

В усьому світі спостерігається значне зростання попиту на вчителів EAP. Це зростання відбулося завдяки розширенню англійської мови як засобу навчання, інтернаціоналізації сектора вищої освіти, все більш панівному становищу англійської як мови освіти та досліджень та швидкому розширенню доступу до вищої освіти.

Цей курс спрямований на розвиток компетенції вчителів для підвищення академічної грамотності учнів. Це тягне за собою знання та навички, які містять набагато більше, ніж основне майстерність навичок управління класом та знання мовних систем.

Для досягнення цієї мети, оскільки EAP по суті є міждисциплінарним, цей курс використовує широкий спектр інтелектуальних джерел, зокрема:

  • друге придбання мови
  • прикладна лінгвістика
  • TESOL
  • психологія
  • соціологія освіти
  • гносеологія та філософія
  • ідеологія
  • культурні дослідження
  • медіа дослідження

Основні елементи забезпечують глибоке розуміння ролі EAP в академічних контекстах, академічному дискурсі та літературі та відповідній педагогіці EAP.

Ви будете розвивати свої інтелектуальні навички та покращити свої навички навчання та розуміння EAP за допомогою діяльності, яка включає в себе спільну роботу та взаємодію з академічним персоналом.

Ви також можете отримати нагоду взяти участь у заході з випускниками, які поділимуться своїми історіями з контексту навчання, шляху до кар'єри, епізодів в класі та продовжують професійний розвиток.

Дізнатися більше.

Деталі курсу

Детальні вимоги до вступу

Якщо заявник має перший ступінь, який включає в себе зосередження на теорію та методологію викладання мовлення або успішно завершив суттєвий, затверджений курс методології TESOL, необхідний досвід буде скорочений до мінімум двох місяців повноцінного заняття англійської мови ( 145 годин неповного робочого дня).

Підрахунок досвіду викладання не повинен містити навчального курсу, який виконується в рамках курсу. Кандидати повинні продемонструвати, як розраховувались години для вивчення англійської мови за сумісництвом. Кандидати, які мають досвід онлайн-навчання, повинні показати, як розраховувались їхні години, і подати письмові докази від роботодавців (підлягати поданням на момент подання заявки).

Структура

Викладене елемент цього курсу складається з чотирьох 30-кредитних модулів, а також 60-кредитних дисертації. Це може бути закінчено протягом двох років за сумісництвом плюс восьмимісячна дисертація. Є пункти виходу PGDip і PGCert.

Оцінка

Кожен 30-кредитний модуль оцінюється за 6000 слів письмового призначення. Щоб завершити майстрів, ви повинні досягти пасу від 50 на кожне завдання.

Дисертація на 15000 слів є оригінальною роботою і повинна бути пов'язана з одним із вибраних модулів за схваленою темою.

Інтернет матеріали курсу та підтримка

Наші Інтернет матеріали надають інтерактивний досвід навчання. Вони дозволяють приймати рішення про те, які аспекти модуля працювати, коли і в якій мірі. Ви будете частиною онлайн-спільноти, яка допоможе вам проводити щотижневі дискусійні заходи, які допоможуть вам залишатися на мотивах.

Вимоги до вступу

2: 2 рівень (або міжнародний еквівалент). Кандидати, які не мають першого ступеня, але мають затверджену відповідну професійну кваліфікацію, будуть розглядатися на індивідуальній основі; Мінімальний дев'ятимісячний класний курс англійської мови (650 годин досвіду роботи на неповному робочому місці).

Англійська мова вимоги

IELTS: 7.0 (не менше 6.5 у будь-якому елементі)

Кар'єра

Кар'єрні напрямки для наших випускників включають радників, консультантів з питань освіти, викладачів мови, початкових / середніх вчителів та професійно-технічних тренерів та інструкторів. Ряд наших випускників вже працюють, займаючись неповним навчанням для підвищення кваліфікації у вибраній кар'єрі.

Останнє оновлення Лютий 2019

Про навчальний заклад

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Детальніше

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Згорнути