Магістр географічних інформаційних систем

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця дворічна магістерська програма - це програма дистанційного навчання, заснована в Інтернеті, в аналізі та моделюванні просторових явищ за допомогою ГІС (Географічна інформаційна наука) . Метою є запропонувати Вам гнучку та всебічну підготовку з ГІС. Всі курси надаються через Інтернет, включаючи текстові, аудіо- та відео лекції, контакт електронною поштою, форуми та листування Skype зі спеціалізованими викладачами. Ви можете прийняти методи навчання, які найкраще підходять для вас, і вибрати власний темп навчання. Курс пропонує практичне навчання з використанням сучасного програмного забезпечення та надає можливість глибокого теоретичного розуміння просторових явищ та основ ГІС, управління базами даних, картографії та передових знань методологій ГІС.

Кар'єрні перспективи

Після завершення програми ви отримаєте теоретичні та практичні знання щодо планування, впровадження та управління ГІС у різних дисциплінах. Ці навички є дуже корисними у всіх сферах, що стосуються просторових явищ, таких як природні та суспільні науки, медицина, інженерія, гідрологія, сільське господарство, лісове господарство, оборона, глобальні зміни та в просторовому плануванні місцевих, регіональних та національних систем.

Більше інформації можна знайти на веб- сайті https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NAGIV

Чому Lund University ?

Lund University був заснований у 1666 році і є одним із найстаріших, найширших та найкращих університетів Північної Європи. Університет посідає одне з найпопулярніших світових університетів у рейтингу світових університетів QS 2020 та є першим вибором для студентів-іноземців, які приїжджають до Швеції - однієї з найбільш інноваційних, стійких та демократичних країн світу.

Якщо ви хочете розпочати будівництво своєї міжнародної мережі в глобальному навчальному закладі, Lund University є відмінним вибором. Вивчіть інший спосіб навчання в країні, яка належить до кращого в світі, забезпечуючи вищу освіту. Групова робота та неформальні відносини вчителя та учня сприяють поглибленому вивченню.

Університет розташований у місті Лунд, чарівному та компактному університетському місті на півдні Швеції, лише за 35 хвилин їзди від аеропорту Копенгагена в Данії. Місто славиться своїм живим студентським життям, а також є домом для багатьох провідних світових дослідницьких установ та міжнародних компаній.

Дізнайтеся більше про Lund University адресою www.lunduniversity.lu.se

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Детальніше

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Згорнути
Лунд , Мальме , Хельсінгборг + 2 Більше Менше
Відвідати веб-сайт навчального закладу