Магістр державного управління

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Майстер мистецтв у державному управлінні об'єднує суворі вчені та стратегічні навички, закликаючи студентів застосовувати новітню теорію, наукові висновки та нові методи управління, щоб допомогти вирішити реальні питання управління та політики. Належні навички державного управління є життєво важливими для успішного прийняття рішень, особливо в той час, коли урядові та некомерційні організації всіх рівнів, як очікується, будуть робити більше з меншим обсягом.


Джон Хопкінз, магістр з державного управління дасть вам змогу стати більш стратегічним і забезпечити вас основи державного управління: аналіз та оцінка політики, фінансовий менеджмент, економіка та фіскальна політика, а також державна політика та адміністрація. Магістр державного управління підготує нових лідерів, як ви, щоб стикнутися з жорсткими проблемами і приймати тактичні рішення, що стосуються найважчих проблем сьогоднішнього дня.


Програма "Державне управління" призначена для роботи професіоналів у державному та некомерційному секторах. Це дозволяє вам проводити курси неповного навчального закладу у своєму власному темпі та пропонує захоплюючий навчальний досвід, який ви зможете застосувати безпосередньо до вашої професійної кар'єри. Програма має вимогу до 12 курсів, включаючи проект "capstone", який дасть вам змогу вирішувати практичний реальний виклик, використовуючи навички та знання, отримані під час навчання.


Завдяки школі мистецтв та наук Кригер, передові академічні програми пропонують різноманітні можливості для навчання в Інтернеті, демонструючи як сертифікати випускників, так і програми вищої освіти, що охоплюють різні галузі, з метою надання світової освіти Джонса Хопкінса у форматі "неповний робочий день".

  • Гнучкість - Інтернет-студенти не пересуваються до фізичного класу. Замість цього вони працюють всередині системи управління курсом, щоб виконати завдання та взаємодіяти з інструкторами та однокласниками. Є необхідні терміни для курсових робіт, але студенти можуть увійти в систему управління курсом на свій зручність.
  • Відмінні інструктори. Всі курси AAP викладаються високопрофесійними інструкторами, відомі стипендією та практикою їх дисциплін. Онлайн-курси дозволяють AAP розширити наш факультет пул за межами округу DC / Baltimore, пропонуючи студентам можливість працювати з відмінними інструкторами з усього країни та світу.
  • Високий рівень взаємодії. Інтернет-студенти спілкуються зі своїми інструкторами та однокласниками за допомогою дошок для обговорень, групових завдань та періодичної трансляції в прямому ефірі. Студенти часто говорять, що онлайнове середовище дозволяє їм багато чому навчатися у своїх однокласників, як це відбувається від їхніх інструкторів та завдань.


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути