Магістр ділового адміністрування - Маркетинг

Загальні відомості

Опис програми

Про нас

Seton Hall, заснований в 1856 році, є однією з провідних католицьких університетів країни. Багатий історією, Seton Hall також є установою на підйомі. Американські новини ставлять нас до числа кращих 125 національних університетів, і ми перейшли на 13 місць за п'ять років. Наші дослідницькі гранти зросли на 75% протягом останніх п'яти років, а 11 наших факультетів отримали нагороди за Фулбрайт за останні три роки.

Завдяки інтерактивним програмам, таким як наш магістр ділового адміністрування, ми пропонуємо інтелектуально складні умови, реальний досвід та підтримку тісної спільноти, яка стимулює великий розум. Ми виховуємо лідерів, які вирівнюють особисті досягнення з глибокою прихильністю до громадянського добра.


Акредитація

Усі програми Університету Сетона Холла регіонально акредитовані Асоціацією коледжів та шкіл Середніх держав. Шкільне підприємство "Стильман" є одним з перших у світі організацій, які отримали як акредитацію, так і бухгалтерську акредитацію від Асоціації для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу (AACSB International).


Рейтинги та нагороди

Університет Сетон-Холл і Шкільне підприємство Штіллмана на національному рівні визнані за їх академічну майстерність та освітню цінність. Наші останні рейтинги включають:

  • # 97 Part-time MBA Program - Новини США
  • # 124 Національний університет - Новини США
  • Один з кращих американських коледжів - Forbes
  • Кращі 264 бізнес-шкіл (MBA) - Огляд Princeton
  • Одна з найкращих коледжів у нації для жінок - кращі коледжі Америки
  • Одна з найкращих коледжів у нації за ваші гроші - CNNMoney
  • Один з американських коледжів Best-Bang-for-Buck - Washington Monthly


Опис програми

Інтернет-магістр ділового адміністрування (MBA) із Школи Бізнесу Стиллмана, що працює в Університеті Сетона Холла, створює функціональні ділові знання, аналітичне мислення та навички глобального менеджменту, які студенти можуть негайно застосувати до своєї кар'єри. Студенти можуть спеціалізуватися, вибравши концентрацію в галузі бухгалтерського обліку, фінансів або маркетингу. Навчальна програма зосереджена на прикладних курсових роботах, включаючи ідеї експертів галузі, живі консалтингові проекти та гостьові лекції провідних керівників. Ступінь завершується проектом Capstone, що забезпечує реальний консалтинговий досвід при інтеграції функціональних інструментів та навичок. Протягом усієї програми студенти навчаються на штатному факультеті Нью-Йорка, які є активними консультантами та медіа-експертами в центрі ділового світу.


Кар'єра Outlook

Американське бюро статистики праці прогнозує, що з 2014 по 2024 роки зайнятість управлінських професій збільшиться на 6%, створюючи близько 505 400 нових робочих місць. Студенти програми online в Мережі Сетона Холла будуть випускниками готових до фінансово нагородження позицій, які включають менеджер з продажу, менеджер з персоналу та фінансовий менеджер, серед багатьох інших позицій керівництва бізнесом.

Останнє оновлення Жов 2018

Про навчальний заклад

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Детальніше

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited