Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Перед навчанням

Дворічна магістерська програма "Магістр ділового адміністрування для глобальних лідерів та бізнес-професіоналів" викладає набір компетенцій, що збільшить ваші кар'єрні можливості. Амбітні керівники отримують інтенсивну та складну підготовку за сумісництвом та можливість отримати міжнародно визнаний науковий ступінь.

Огляд

Програма MBA являє собою загальноосвітню освіту з сильним міжнародним спрямуванням, що сприяє підвищенню професійних та соціальних компетенцій студентів. Учасники цього курсу вчаться систематично визначати та аналізувати підприємницькі проблеми, пропонувати відповідні рішення та приймати, а також виконувати відповідні рішення.

Окрім навчання методикам лідерства та переговорів, програма зосереджена на розробці та просуванні соціальних навичок щодо роботи в команді, спілкування та презентації. Учасники отримують прибуток як від обміну з іншими студентами, так і від налагодженої мережі міжнародних викладачів MCI. Щойно здобуті знання, а також міжкультурні компетенції та соціальні навички, викладені в курсі, дають можливість випускникам адекватно опанувати майбутні завдання управління та стратегічні обов'язки керівництва.

Вхід

Заявки на вступ приймаються поступово. Необхідні документи потрібно подати в Інтернеті.

Передумови

  • Бакалаврат визнаного університету
  • Мінімум 3 роки професійного досвіду на кваліфікованій посаді до початку програми (в ідеалі, кваліфікована професійна діяльність також під час програми MBA)
  • Доказ адекватного володіння англійською мовою

Процедура прийому

Процес прийому включає наступні елементи:

  • Заява
  • Доказ належного володіння англійською мовою
  • Інтерв'ю
  • Рішення

Застосування

Заявка повинна подаватися у формі стандартизованої форми заяви, що супроводжується необхідними документами (резюме, есе, ступінь бакалавра визнаного університету). Мінімум 3 роки професійного досвіду на кваліфікованій посаді до початку програми (в ідеалі, кваліфікована професійна діяльність також під час програми МВА).

Доказ належного володіння англійською мовою

Для кандидатів, першою мовою яких не є англійська: сертифікат TOEFL або його еквівалент (див. Європейська довідкова рамка для мов: досвідчений користувач). Оцінки дійсні протягом трьох років з дати тестування.

Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL)
Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) можна скласти в будь-якому міжнародному центрі TOEFL. Мінімальна оцінка - 92 бали.


IELTS (ACADEMIC) - Міжнародна система тестування англійської мови
Мінімальний бал 6,5.

Інтерв'ю

Інтерв'ю дає заявникам можливість представити себе особисто, розповісти історію своєї кар'єри, пояснити свою мотивацію для цієї програми, а також описати свої середньострокові професійні цілі. Також можливе інтерв'ю на основі Skype.

Рішення

Приймальна комісія приймає рішення про вступ заявника до магістерської програми.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... Детальніше

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. Згорнути