Магістр ділового адміністрування - MBA Online

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

У складному сценарії, в якому ми працюємо, успіх полягає не в області інструментів управління, а в здатності вирішувати виникаючі проблеми .

Ось чому ESEUNE Business School Online MBA був розроблений на основі інноваційної ціннісної пропозиції для підготовки фахівців, які надають трансформаційні рішення для компаній та суспільства. Розвиває навички (керівництво, команди, креативність, бачення тощо) та покращує знання (стратегія, інновації, фінансове планування тощо), які сприяють успіху в управлінні бізнесом та покращують професійну кар’єру учасників.

Онлайн-MBA поєднує в собі асинхронні сесії, в яких студент працює індивідуально з одним класом на місяць на сайті (за допомогою Zoom), в якому студенти та викладачі посилюють навчання.

Які ключові фактори успіху Інтернет-MBA?

 1. Люди, що беруть участь
  Люди з професійним досвідом та проекцією, які прагнуть до управління організаціями.
 2. Вчителі
  Професіонали (серед кращих у своїх галузях), які виділяються своїм великим досвідом у предметах, над якими вони працюють.
 3. Метод
  Повністю зосереджений на вдосконаленні навичок та закріпленні знань для управління бізнесом.
 4. Мережа
  Близько 3000 менеджерів, які закінчили ступінь МВА в ESEUNE, працюють у сотнях компаній у 30 країнах світу.
 5. Структура MBAyourself
  Це дозволяє зробити розвиток магістра сумісним з професійною та особистою діяльністю студента.
 6. Глобальне бачення
  Необов’язкові періоди викладання в Джорджтаунському університеті, Китай, Кремнієва долина, Індія та Африка.

man, businessman, tablet computer

програма

А. Люди та обладнання

Люди є ключовим фактором сьогоднішньої організації. Вони є головним джерелом конкурентних переваг, оскільки лише завдяки творчості та знанням генеруються ідеї, необхідні організації для постійного створення цінності та її зростання. У цій галузі програми ми показуємо ключі до роботи з людьми, починаючи з себе (самопізнання), продовжуючи командою (керівництво) і закінчуючи середовищем організації, розробляти новий стиль управління, орієнтований на створення цінності через енергію людей.

 1. Лідерство та емоційний інтелект
 2. Як працювати з командами
 3. Командний тренінг
 4. НЛП та ефективне спілкування
 5. Визнання людей
 6. Розширення можливостей команд для змін

B. Вартість та ринок

Самі ідеї не породжують цінності. Вартість встановлюється замовником та ринком. Інновації перетворюють ідеї на цінність. У цій галузі програми ми покажемо ключі до інновацій, використовуючи інструменти та методи, які допомагають менеджерам спрямовувати енергію, що виробляється людьми, на розвиток продуктів, послуг та організаційних моделей, спрямованих на створення цінності.

 1. Вартість, клієнти, ринок
 2. Інновації та творчість
 3. Інноваційне лідерство
 4. Карти цінностей
 5. Як розробити пропозиції диференційованої вартості
 6. Інновація як системна спроможність
 7. MAP (Проект мультидисциплінарних дій)

C. Цифрова трансформація

Наші компанії стикаються з найбільшим випробуванням, яке вони коли-небудь відчували: трансформацією своїх бізнес-моделей. Це не час змін; ми живемо зміною епохи. Технології, глобалізація, нові споживчі цінності породжують нові бізнес-моделі у все більшій кількості секторів. І коли ця трансформація досягає сектору, ті, хто не знає, як адаптуватися до змін, залишаються поза конкуренцією. У цій галузі ми аналізуємо ключі до трансформації бізнес-моделей, з особливо практичної точки зору, підкріпленої робочими матрицями, які Фасилітатори, що використовуються у компаніях для допомоги у цих процесах змін.

 1. Експоненціальні технології
 2. Цифрова стратегія
 3. Розробка нових бізнес-моделей
 4. Цифрове управління талантами
 5. Промисловість 4.0
 6. цифровий маркетинг
 7. MAP (Проект мультидисциплінарних дій)

D. Ефективність

Стійка компанія вчиться оптимізувати ресурси та досягає більшого, з меншою ефективністю. У цій галузі ми поглиблюємо оптимізацію вартості організації шляхом планування фінансових ресурсів, роблячи акцент на таких ключових рішеннях, як управління казначейством, фінансування чи планування інвестицій.

 1. Фінансова звітність
 2. Управління готівкою
 3. Фінансовий менеджмент та інвестиції
 4. Міжнародні фінанси
 5. SOGE (моделювання)

E. Стратегія

Керування організаціями - це не просто управління ресурсами. Це передбачає вибір майбутнього: подолання превалюючого короткотермінового бачення (вирішення повсякденних проблем) і середньо- та довгострокове мислення, щоб направити організацію в майбутнє, приймаючи рішення в сьогоденні.

 1. Стратегічне бачення
 2. Хром орієнтує компанію на майбутнє
 3. Проектування, виконання та контроль
 4. Середовище напрямку та невизначеності
 5. MAP (Проект мультидисциплінарних дій)

Г. Глобалізація (за бажанням)

Ми живемо в глобалізованому світі, і менеджер повинен розуміти вплив різних культур, що становлять ринок, який називається світом, при розробці бізнес-стратегій. MBA Online включає необов'язкові періоди аудиторій в Америці, Азії та Африці для покращення глобального бачення учасників.

 1. Виконавча програма Джорджтаунського університету
 2. Академія виконавчого директора Силіконової долини
 3. Бізнес у Китаї (Пекін та Шанхай)
 4. Ізраїльська стартап-нація
 5. Індія
 6. Навчання в Африці
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... Детальніше

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. Згорнути