Магістр з комунікації: інтегрована цифрова стратегія

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Цифрові технології стають вирішальною частиною того, як ми спілкуємося. Онлайн-магістра з концентрації комунікацій в інтегрованій цифровій стратегії надає вам можливість розвивати передові та глибокі знання в цифрових та нових засобах масової інформації, щоб ви могли розробляти та керувати всебічними планами цифрових комунікацій.

Концентрація складається з чотирьох курсів. Повна стратегічна комунікація для глобальних аудиторій, творчості та мереж, організаційної ідентичності та бренду з необхідних курсів, а також:

  • Дизайн цифрового досвіду

На додаток до надання можливостей для вивчення та практики використання цифрових засобів масової інформації, курсова робота досліджує такі функції, як заходи на основі визначення місця розташування та як їх можна ефективно застосовувати до стратегій цифрового зв'язку. Ви також вивчите роль цифрових технологій у місцевій, груповій та громадській участі, а також про те, як цифрові спільноти формуються та організовуються в різних середовищах, включаючи цифрові, географічні, фізичні та гібридні простори.

Як кульмінаційний проект, ви розробите власне цифрове втручання для спільноти, яку ви визначили. Цей проект надасть вам можливість застосувати ваші нові навички до реального середовища.

Зустрічайте зростаючу потребу в експертах у галузі цифрових медіа

Концентрація інтегрованої цифрової стратегії доповнює курсову роботу в онлайн магістерській програмі з комунікацій з додатковим рівнем розвитку вашої компетентності з цифровими інструментами. Менеджери та лідери в кожній галузі повинні мати чітке розуміння того, як використовувати цифрові медіа для ефективного спілкування, чи вони розробляють маркетингові кампанії або навчають громадськості.

Позиції, які потребують навичок цифрового зв'язку та магістра в галузі комунікації, відкриваються в кожній галузі. Для тих, хто шукає роботу або рухається вгору, досвід роботи з цифровою стратегією надасть їм перевагу над кандидатами, які мають початковий рівень знань у цій галузі. Менеджери в області реклами, просування по службі та маркетингу з навичками цифрових засобів масової інформації матимуть найбільш сприятливі можливості для працевлаштування 1, і можна зробити висновок, що буде схожий попит на фахівців з цифровою грамотністю в інших галузях, особливо для тих, хто має повноваження випускника стратегічних комунікацій програм.

Серед магістрів ступеня комунікації важливо, щоб ви обрали той, який визнає вирішальну важливість оволодіння цифровими інструментами та їх роль у ефективному комунікаційному плані. Концентрація інтегрованої цифрової стратегії онлайн-магістра з комунікації в Університеті Квінсу Шарлотта дозволяє стати лідером мислення в нових та нових навичках засобів масової інформації, необхідних у сучасних комунікаційних умовах.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalize ... Детальніше

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalized student support, and the same faculty that teach in the campus programs. Згорнути