Онлайн магістр з організаційного лідерства

Стати лідером, якого інші слідують. Онлайн магістра мистецтв університету Льюїса спирається на вашу вроджену здатність надихати інших, прищеплюючи вам передові навички, методи, теорії та перспективи, які дозволять вам ефективно надати і мотивувати людей у вашій організації. Навчальний план розроблений з використанням реальних прикладів, а проект Capstone інтегрований, тому отримані знання можуть бути безпосередньо застосовані до вашої кар'єри.

Дизайн Як ви хочете очолити

Онлайн магістерська програма Lewis в галузі організаційного лідерства пропонує п'ять унікальних концентрацій, тому ви зможете налаштувати свою освіту, щоб відповідати своїм професійним прагненням і стати ефективним лідером. Орієнтуйтеся на своє керівництво з концентрацією на:

  • Навчання та розвиток Концентрація - Дізнайтеся про навички, щоб ваші співробітники мали належну підготовку та знання для того, щоб досягти успіху у своїх ролях. Ця концентрація зосереджується на найбільш ефективних методах і методах навчання та навчання дорослих з різного походження та з різними стилями навчання, здібностями та досвідом. Після завершення програми ви будете готові відповісти на виклики організації та зрозуміти, як створити чітку та ефективну комунікацію на всіх рівнях, а також підготувати презентації та тренінг для конкретних демографічних даних для максимального впливу.
    • 100% онлайн формат.
    • Завершіть у тому що лише через 2 роки.

Чому вибирають університет Льюїса?

  • Персоналізована, гнучка освіта, яка відповідає вашим професійним цілям, з можливістю вибору цільової концентрації в управлінні організацією.
  • Relatable та залучення курсових базується на реальних прикладах і включає в себе Capstone проекту, гарантуючи, що те, що ви дізнаєтеся в класі буде негайно застосовні до вашої кар'єри.
  • Досвідчені викладачі, які мають величезний галузевий досвід і поділяють свою пристрасть до організаційного лідерства та останнього навчання в конкурентній сфері.

Вимоги до відповідності

Ступінь бакалавра з акредитованого коледжу або університету / Мінімум 3,0 ГПа за шкалою 4,0 / Кандидати, які мають середній бал нижче 3,0, можуть бути прийняті на умовній основі / 24 роки / 3 роки досвіду роботи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 19 інших курсів в Lewis University Online »

Останнє оновлення Квітень 15, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date