Магістр з організаційного лідерства - організаційний та лідерський коучинг

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Онлайн магістр з організаційного лідерства

Стати лідером, якого інші слідують. Онлайн магістра мистецтв університету Льюїса спирається на вашу вроджену здатність надихати інших, прищеплюючи вам передові навички, методи, теорії та перспективи, які дозволять вам ефективно надати і мотивувати людей у вашій організації. Навчальний план розроблений з використанням реальних прикладів, а проект Capstone інтегрований, тому отримані знання можуть бути безпосередньо застосовані до вашої кар'єри.

Дизайн Як ви хочете очолити

Онлайн магістерська програма Lewis в галузі організаційного лідерства пропонує п'ять унікальних концентрацій, тому ви зможете налаштувати свою освіту, щоб відповідати своїм професійним прагненням і стати ефективним лідером. Орієнтуйтеся на своє керівництво з концентрацією на:

  • Концентрація професійного та виконавчого коучингу - набути життєво важливі навички, необхідні для того, щоб інші могли стати впливовими лідерами. Ця концентрація використовує практичний підхід до розвитку ваших тренерських навичок і практик. Навчальний план з організації та підготовки керівних кадрів також акредитований Міжнародною федерацією тренерів (МКФ) і допоможе вам підготуватися до іспиту МКФ.
    • 100% онлайн формат.
    • Завершіть у тому що лише через 2 роки.

Чому вибирають університет Льюїса?

  • Персоналізована, гнучка освіта, яка відповідає вашим професійним цілям, з можливістю вибору цільової концентрації у професійному та виконавчому коучингу.
  • Relatable та залучення курсових базується на реальних прикладах і включає в себе Capstone проекту, гарантуючи, що те, що ви дізнаєтеся в класі буде негайно застосовні до вашої кар'єри.
  • Досвідчені викладачі, які мають величезний галузевий досвід і поділяють свою пристрасть до організаційного лідерства та останнього навчання в конкурентній сфері.

Вимоги до відповідності

Ступінь бакалавра з акредитованого коледжу або університету / Мінімум 3,0 ГПа за шкалою 4,0 / Кандидати, які мають середній бал нижче 3,0, можуть бути прийняті на умовній основі / 24 роки / 3 роки досвіду роботи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Детальніше

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Згорнути