Магістр з управління неурядовими організаціями

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розвивайте навички, необхідні для того, щоб керувати неурядовою організацією та розвивати соціальне вдосконалення в усьому світі за допомогою вашої магістра мистецтв Джонса Хопкінса з управління неурядовими організаціями (НУО). Навчіться керувати командою та зрозуміти, як застосовувати критичний аналіз та вирішення проблем, щоб знайти рішення для збільшення впливу існуючої організації - або візьміть все, що ви дізнаєтеся, і створіть нову організацію, щоб зосередитися на тих проблемах, які викликають вашу пристрасть.

Наша програма «Управління НУО» готує випускників до виходу на вимогливу сферу управління НУО з усім необхідним для успішних змін. Ви ознайомитеся з глобальною структурою управління, в якій працюють НУО, та з життєвим циклом державної політики, а також з речами, які перешкоджають або сприяють її успішній реалізації. Наша навчальна програма досліджує теорію, що стоїть за ефективним керівництвом НУО, і включає в себе практичний вибух, щоб негайно використати те, що ви навчитеся.

Зони фокусування

Міжнародні організації; Управління проектами, оцінка та лідерство; Соціальне підприємство; Демократія та громадянське залучення.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути