Магістр менеджменту культурної спадщини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Інтернет-магістра в галузі управління культурними цінностями завдяки вдосконаленій академічній програмі Джона Хопкінса занурює учнів у широкий контекст питань культурної спадщини, включаючи соціальні, екологічні та економічні тенденції, і готує студентів взяти на себе лідерські ролі у сфері культурної спадщини.


Ця 10-курсова програма пропонує інноваційний навчальний план, який зосереджує увагу на нових технологіях та їх вплив на збереження, збереження та залучення; разом з інтегрованими підходами до управління, а також партнерствами між громадами та зацікавленими сторонами. Програма підкреслює міждисциплінарний підхід, який дозволяє студентам адаптувати курсові роботи до його або її унікальних цілей і траєкторії кар'єри. Студенти також матимуть доступ до віртуальних поїздок на навколишнє середовище та глобальних ресурсів, об'єднаних новими та захоплюючими способами.


Вимоги до прийому

  • Ступінь бакалавра з регіонально-акредитованого американського коледжу або університету в навчальних закладах, що мають відношення до навчального плану (антропологія, археологія, архітектура, збереження, історія мистецтва, охорона природи, екологія, географія, збереження, управління культурою або туризм, історія громадської думки або суміжна галузь)
  • Абітурієнти, які отримали ступінь бакалавра в країні за межами Сполучених Штатів, повинні надати курс навчання за курсом та оцінки TOEFL, якщо англійська мова не є їхньою рідною мовою
  • Максимальна середня оцінка ступеня дорівнює 3.0 за шкалою 4.0
  • Завершена заявка
  • Заява про наміри
  • Резюме
  • Два Листи Рекомендації
  • Офіційні стенограми


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути