Магістр мистецтв уряду

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Майстер мистецтв уряду надає студентам інструменти для вивчення урядових та соціальних інститутів у нашому суспільстві, вивчення напрямків реформ, а головне - внесення змін. Програма поєднує в собі теорію та практику уряду, політики та формування політики.


Джон Хопкінз МА уряду був призначений для роботи дорослих, які мають спеціалізовані навички в певній галузі, але хочуть більш широку перспективу уряду позиціонувати їх для лідерства в політиці та управлінні. Хоча наші курси розроблені з урахуванням останніх наукових і наукових знань, їх справжня спрямованість полягає в тому, щоб надати вам практичні навички, необхідні для вирішення сучасних державних, політичних та політичних проблем.


Програма магістра в уряді пропонує три додаткові концентрації:

  • Юридичні дослідження зосереджені на перетині законодавства та політики, а також питань правозастосування.
  • Політична комунікація надає вам можливість навчатися з практиками в галузі: репортерами, політичними діячами, журналістами та кампаніями та новинами та медіа-професіоналами.
  • Дослідження безпеки охоплює основи управління та збереження американської безпеки.


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути