Магістр мистецтв у галузі музейних досліджень

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Джон Хопкінз, магістр музейних досліджень, пропонує перспективи теорії та практики музеїв у мінливому технологічному, соціальному та політичному середовищі. Орієнтуючись на сучасних і майбутніх фахівців музею, він підкреслює важливу роль технології в сучасному музеї. Вона також вивчає нові моделі навчання, виставку та бізнес-стратегії, вивчаючи роль музею як агента соціальних змін.


Ми вітаємо студентів з усього світу, зацікавлених у всіх видах музеїв, включаючи історію, технології, науку, мистецтво, спеціальні тематичні або тематичні музеї, історичні місця, національні парки та зоопарки, а також ті, хто цікавиться виставками для корпорацій, державних установ та приватних організацій .


Ви також матимете доступ до інноваційних віртуальних екскурсій та глобальних ресурсів з широкого кола музеїв, об'єднаних новими та захоплюючими способами.


Бюро статистики праці оцінює можливості кар'єрного зростання на 16 відсотків у період з 2010 по 2020 рік, викликану зростанням інтересу суспільства до науки, мистецтва та історії. Буде сильна конкуренція за відкриті позиції, і магістр пропонує значну перевагу.


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути