Магістр міжвузівських наук у галузі систем та управління керуванням (спільно з UNED)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип навчання: Дистанційне навчання.
 • Кількість нових місць для входу: 25
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 32,20 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Магістр систем та інженерії управління - міжвузівський магістр кафедр "Комп'ютерних наук та автоматики" з UNED та "Комп'ютерна архітектура та автоматика" з Complutense.

Цей майстер має міждисциплінарний характер, що дозволяє виконувати його різні маршрути, такі як управління, робототехніка та автоматика, моделювання та моделювання, комунікації та сигнали або обчислення для управління.

Автоматизація та автоматичне управління відіграють основну роль у виробничому та технологічному прогресі. Вони знайдені в розробці супутників зв'язку та космічних подорожей, в розробці безпечніших та ефективніших транспортних засобів (автомобілів, поїздів, літаків і кораблів), в системах зв'язку, включаючи телефонні системи, стільникові телефони, а також Інтернет, у розвитку хімічних процесів та більш чистому та ефективному виробництві енергії, в автоматизації обробної промисловості, у розробці роботів та розумних машин, а також у значній мірі медичних пристроїв та приладів і більш сучасні вчені.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

604451

Промислова автоматизація

Необов'язково

6,0

Так

604459

Біосистеми

Необов'язково

6,0

Так

604444

Комунікаційні та промислові мережі

Необов'язково

6,0

Так

604457

Гібридний контроль

Необов'язково

6,0

Так

604456

Інтелектуальне управління

Необов'язково

6,0

Так

604455

Багатовимірне управління

Необов'язково

6,0

Так

604458

Нелінійний контроль

Необов'язково

6,0

Так

604460

Еволюційна динаміка

Необов'язково

6,0

Так

604453

Ідентифікація систем

Необов'язково

6,0

Так

604442

Вступ до математичного програмування

Необов'язково

6,0

Так

604440

Обмін даними

Необов'язково

6,0

Так

604452

Моделювання динамічних систем

Необов'язково

6,0

Так

604443

Евристична оптимізація та застосування

Необов'язково

6,0

Так

604462

Практика з комп’ютера та робототехніки

Зовнішні практики

6,0

Так

604461

Прилади та методи управління

Зовнішні практики

6,0

Так

604446

Обробка сигналів

Необов'язково

6,0

Так

604449

Промислова робототехніка

Необов'язково

6,0

Так

604450

Автономні роботи

Необов'язково

6,0

Так

604448

Датчики та пускачі

Необов'язково

6,0

Так

604454

Моделювання систем

Необов'язково

6,0

Так

604445

Вбудовані системи

Необов'язково

6,0

Так

604441

Інтелектуальні системи

Необов'язково

6,0

Так

604463

Підсумковий магістерський проект (інженерія систем управління)

Магістерська дисертація

12,0

Так

604447

Комп'ютерне бачення

Необов'язково

6,0

Так

мети

Теорія управління - це міждисциплінарна галузь інженерно-математичної роботи, яка займається динамічними системами, залежно від та обміну інструментами з фізики (динаміка та моделювання систем), комп'ютерами (інформацією та програмним забезпеченням), операційними дослідженнями ( оптимізація та теорія ігор) та штучний інтелект, з якого витягуються інструменти та методології, що дозволяють розширити можливості контролю. Але в той же час вона має властивість інженерії, оскільки вона спрямована на проектування та побудову систем, які мають передбачувану поведінку, намагаючись постійно покращувати якість життя людей.

Основна мета цих магістерських досліджень - підготовка фахівців з цих предметів, які здатні вирішувати питання проектування, впровадження, експлуатації та обслуговування автоматичних систем нагляду, контролю, маніпулювання та управління виробничими процесами, які потребують високих переваги динамічної поведінки, економії енергії, зменшення забруднення або ефективності та безпеки.

одержувачі

Випускники університету з науки, техніки, комп'ютерних наук або в галузі кар'єри, пов'язаної з інженерією систем, автоматикою, електронікою, комунікаціями та обчисленнями.

Що стосується навчання, то студент, який бажає отримати доступ до цієї випускної програми, повинен, крім офіційних вимог доступу, обґрунтовувати загальні знання, що охоплюють, принаймні базовим чином, наступні предмети: математичні та фізичні основи; програмування; комп'ютерні системи та автоматизація та управління.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Офіційна ступінь іспанського університету.
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти і професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) . Прийняті акредитації та відповідна інформація.
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, відвідавши веб-сторінку майстра.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Universidad Complutense de Madrid « Universidad Complutense de Madrid (UCM) - це установа з багаторічною історією та широким соціальним визнанням, яка прагне стати одним із перших університетів у Євро ... Детальніше

Universidad Complutense de Madrid « Universidad Complutense de Madrid (UCM) - це установа з багаторічною історією та широким соціальним визнанням, яка прагне стати одним із перших університетів у Європі та консолідувати себе як орієнтир латиноамериканського континенту. Згорнути