Магістр наук в галузі бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Опис програми

Розширіть свої знання

Програма магістра в галузі бухгалтерського обліку (MSA) виділяється на державному та національному рівні завдяки глибокій концентрації у фінансовому обліку та звітності, судово-бухгалтерському обліку, внутрішньому аудиті та управлінському обліку. Студенти навчаються навичкам у реальному світі від викладачів, які працюють в уряді, приватній галузі та державному обліку - включаючи престижні фірми Big Four. Зв'язки GGU з бухгалтерською спільнотою у фінансовому окрузі Сан-Франциско тривають більше 100 років, і вони створили природний трубопровід від класу до робочого місця.

Магістр наук з бухгалтерського обліку (MSA) призначений для задоволення потреб тих, хто вивчав бухгалтерський облік і бажає надалі розвивати свою експертизу. Для багатьох студентів MSA буде задовольняти 150-годинну вимогу освіти, щоб стати ліцензованим сертифікованим бухгалтером (CPA).

Студенти мають можливість налаштувати свої ступеня, обираючи факультативи із широкого списку курсів бухгалтерського обліку, податків та бізнесу. Студенти також мають можливість закінчити ступінь MSA з концентрацією у фінансовому обліку

Студенти, які мають право на участь, можуть заробити до шести одиниць факультативів через стажування за затверджений досвід у реальному світі, набутий під час програми їх ступеня.

Магістр наук з бухгалтерського обліку можна отримати особисто в рамках нашої вечірньої програми в Сан-Франциско та / або в Інтернеті. Вечірній та онлайн-формати дозволяють студентам заробляти свої ступеня у власному темпі.

Path2CPA

Опція Path2CPA робить подорож до прогресивного ступеня швидшим та дешевшим. Студенти можуть заробити магістр наук з бухгалтерського обліку (MSA) лише за один рік після заповнення бухгалтерського обліку GGU, BSBusiness, Concentration of Accounting, BS. Опція Path2CPA також може задовольнити 150-годинну вимогу щодо отримання ліцензії CPA. Дотримуючись цієї опції, виключається вимога подати заявку на програму MSA, і бал тесту GMAT / GRE не потрібен.

Path2CPA включає такі курси для випускників: ACCTG 302 та ACCTG 351B. Курси аспірантури будуть включені до загальної одиниці та балів середньої кваліфікації як для бакалаврських програм бухгалтерського обліку, так і для програм випускників рівня бухгалтерського обліку. Студенти, середній бал яких середній бал у двох випускних курсах опускається нижче 3,00 ГПД, буде умовно прийнятий до магістерських програм.

Концентрації

Оподаткування

Концентрація магістра в галузі бухгалтерського обліку (MSA) призначена для задоволення потреб тих, хто вивчав бухгалтерський облік та бажає надалі спеціалізуватися в галузі оподаткування. Вимагаючи широкого зосередження на оподаткуванні, ця концентрація розвиває значні податкові знання як частина програми, яка включає створення міцної бухгалтерської бази.

Концентрація оподаткування MSA в школі бухгалтерського обліку включає необхідні курсові роботи з курсами концентрації в податковому дослідженні, федеральному оподаткуванні прибутку та майнових операціях.

Декларація концентрацій

Студенти можуть оголосити концентрації після того, як вони виконали курсову роботу, необхідну для їх бажаних концентрацій, або після закінчення курсу "Останній день для скидання курсу без оплати за навчання" (за академічним календарем) протягом останніх термінів, якщо вони зможуть завершити свої концентрації в їх кінцеві умови.

Для того, щоб мати право оголошувати концентрації, студенти повинні вже виконати необхідну курсову роботу з концентрації або мати змогу виконати її в остаточні терміни, не вимагаючи відмови, заміни або спрямованих навчальних курсів, якщо їх заздалегідь не затверджено кафедрою, програмою директора, або декана.

Студенти можуть оголосити до двох концентрацій у даній програмі ступеня. Студенти, які хочуть оголосити більше двох концентрацій, повинні будуть звернутися до декана чи віце-президента з навчальних питань для затвердження. Дипломи студентів перелічуватимуть концентрації, які вони успішно закінчили на момент присвоєння ними ступенів. Студенти не можуть оголошувати додаткові концентрації після присвоєння їх ступенів.

Вимоги до прийому

Програма магістра в галузі бухгалтерського обліку (MSA) вимагає 30 одиниць випускних курсових робіт.

Міжнародні студенти (власники F та J віз), які потрапили до програми MSA в Golden Gate University в першому триместрі повинні пройти курс проходження навчальної готовності та підтримку навчальних курсів. Ця вимога буде відмовлена лише школою при перегляді файлів.

Результати навчання

Випускники магістра наук з програми бухгалтерського обліку:

  • вміти визначати проблеми бухгалтерського обліку, досліджувати та ефективно повідомляти результати усно та письмово.
  • мати визначений масив знань про основні принципи та доктрини бухгалтерського обліку, включаючи, але не обмежуючись цим, наступне, і вміти критично застосовувати ці принципи до практичних ситуацій та пристосовуватися до мінливих робочих умов: визнання доходу; МСФЗ; аудит; внутрішній контроль; контроль середовища; суттєвість; етика, як практична реалізація, так і професійна відповідальність; і шахрайство.
  • бути готовими бути ефективними керівниками бухгалтерських рішень у все більш міжнародному бізнес-середовищі.
  • мати розуміння ділового, юридичного, професійного та етичного контексту для кар'єри як професійного бухгалтера, включаючи здатність ідентифікувати та належним чином діяти, коли в діяльності професійного бухгалтера виникають етичні дилеми.
  • мати досвід та навички у виконанні цілей шляхом співпраці.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... Детальніше

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. Згорнути
Сан Франциско , США Інтернет , Лос-Анджелес , Сіетл + 3 Більше Менше