Магістр наук в галузі управління будівництвом

Загальні відомості

Опис програми

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Огляд

Ступінь магістра в галузі управління будівництвом спеціально розроблений для досвідчених фахівців з управління будівництвом, зацікавлених у просуванні на лідерські позиції в цій галузі. Програма також може вмістити нещодавні випускники бакалаврських програм з управління будівництвом або суміжних дисциплін.

Цілі програми - надати випускникам необхідні стратегічні навички для керівництва та просування будівельної галузі. Випускники розвиватимуть компетенції з: лідерства; аналіз та контроль витрат на будівництво; управління будівельними операціями та підвищення продуктивності праці; розвиток будівельного бізнесу; стійкий дизайн та будівництво; і в будівництві відносин з клієнтами. Як частина мультидисциплінарної програми програми, широкий спектр факультативів з різних дисциплін надає випускникам гнучкість проходити відповідні курси в університетській школі. Основні курси управління будівництвом у програмі викладаються викладачами як з польовим, так і з дослідницьким досвідом у цій дисципліні.

План навчання

Оскільки ця програма розміщена повністю онлайн і розроблена з урахуванням робочого професіонала, у вас буде зручність і гнучкість для планування курсової роботи в інший час. Програма 30-годинної семестр може бути завершена протягом всього 1,5 років навчання на повний робочий день або приблизно 2-3 роки заочного навчання під час роботи на повний робочий день. Навчальний план складається з основних курсів, факультативних факультетів і вибору дипломної роботи, проекту або комплексного іспиту.

Навчальний план

Управління будівництвом, ступінь магістратури, типова послідовність курсів

Перший рік

 • CONM-650 Принципи керівництва та управління будівництвом
 • CONM-690 Стале будівництво та дизайн
 • CONM-718 Будівельні роботи та продуктивність
 • Аналіз і управління витратами на будівництво CONM-720
 • GRCS-701 Методи дослідження
 • Професійні факультативи

Другий рік

 • CONM-760 Розробка клієнтської розробки 3

Виберіть один із наведених нижче варіантів.

 • Дисертація CONM-790, плюс принципи GRCS-702 Принципи дослідницьких комунікацій
 • Загальний іспит CONM-795, плюс два факультативи
 • Випускник проекту CONM-797, плюс один фаховий факультатив

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Вимоги до прийому

Для того, щоб бути розглянутою для прийому в державну службу управління будівництвом, кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • Отримайте ступінь бакалавра з мінімальною середньою ступенем бакалавра 3,0 в галузі управління будівництвом, цивільним будівництвом, технологією цивільного будівництва або пов'язаною з ним програмою, що включає щонайменше 15 семестрових годин математики та природничих рівнів на рівні коледжу. Кандидати, які мають інші ступеня бакалавра з відповідним досвідом роботи, будуть розглянуті для прийому на індивідуальній основі.
 • Мати курсову роботу або еквівалентний задокументований професійний досвід оцінки вартості, планування
 • Настійно рекомендуються курси з бізнесу / менеджменту та курс статистики.
 • Майте принаймні один рік відповідного досвіду управління будівництвом. Тим, кому не вистачає відповідного досвіду роботи, може знадобитися пройти один або кілька семестрів відповідного досвіду роботи кооперативу випускників.
 • Якщо перед вступом і початком аспірантури необхідна академічна та / або підготовча робота, кандидатам пропонується розробити план з головою програми. Підготовчий (-і) курс (-ї) може бути завершений (-ами) на RIT або з попереднім затвердженням може бути завершений в інших університетах. Кожен курс повинен бути виконаний з оцінкою B або вище.
 • Подайте заповнену офіційну заяву для випускників, що супроводжується офіційними стенограмами (англійською мовою) всіх раніше закінчених курсових та аспірантурних робіт.
 • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати бали з тесту англійської мови як іноземної (TOEFL). Мінімальний бал - 570 на письмовому іспиті, 230 - на електронній версії іспиту або 88 - на інтернет-версії іспиту.
Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути