39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Огляд

Ступінь магістра в галузі управління будівництвом спеціально розроблений для досвідчених фахівців з управління будівництвом, зацікавлених у просуванні на лідерські позиції в цій галузі. Програма також може вмістити нещодавні випускники бакалаврських програм з управління будівництвом або суміжних дисциплін.

Метою програми є надання випускникам необхідних стратегічних навичок для просування та розвитку будівельної галузі. Випускники будуть розвивати компетенції в: лідерстві; аналіз і контроль витрат на будівництво; управління будівельними операціями та продуктивність; розвиток будівельного бізнесу; стійке проектування та будівництво; і в будівництві відносин з клієнтами. Як частина мультидисциплінарного характеру програми, широкий спектр факультетів з різних дисциплін дає випускникам можливість гнучко проходити відповідні курси по кампусі RIT. Основні курси з управління будівництвом у програмі викладаються факультетом як з польовим, так і з дослідницьким досвідом у цій дисципліні.

План навчання

Оскільки ця програма розміщена повністю онлайн і розроблена з урахуванням робочого професіонала, у вас буде зручність і гнучкість для планування курсової роботи в інший час. Програма 30-годинної семестр може бути завершена протягом всього 1,5 років навчання на повний робочий день або приблизно 2-3 роки заочного навчання під час роботи на повний робочий день. Навчальний план складається з основних курсів, факультативних факультетів і вибору дипломної роботи, проекту або комплексного іспиту.

Навчальний план

Управління будівництвом, ступінь магістратури, типова послідовність курсів

Перший рік

 • CONM-650 Принципи керівництва та управління будівництвом
 • CONM-690 Стале будівництво та дизайн
 • CONM-718 Будівельні роботи та продуктивність
 • Аналіз і управління витратами на будівництво CONM-720
 • GRCS-701 Методи дослідження
 • Професійні факультативи

Другий рік

 • CONM-760 Розробка клієнтської розробки 3

Виберіть один із наведених нижче варіантів.

 • Дисертація CONM-790, а також GRCS-702 Принципи комунікацій з дослідженнями
 • CONM-795 Комплексний іспит, плюс два Професійні факультативи
 • CONM-797 Випускник проекту, плюс один професійний вибір

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Вимоги до прийому

Для того, щоб бути розглянутою для прийому в державну службу управління будівництвом, кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • Мати ступінь бакалавра з мінімальним середнім бакалаврським ступенем 3,0 у галузі управління будівництвом, цивільним будівництвом, цивільною інженерією або пов'язаною програмою, що включає принаймні 15 годин семестру математики та науки на рівні коледжу. Кандидати, які мають інші ступені бакалавра з відповідним досвідом роботи, будуть розглядатися для прийому на індивідуальній основі,
 • Мати курсову роботу або еквівалентний задокументований професійний досвід оцінки вартості, планування
 • Настійно рекомендуються курси з бізнесу / менеджменту та курс статистики.
 • Майте принаймні один рік відповідного досвіду управління будівництвом. Ті, кому не вистачає відповідного досвіду роботи, можуть знадобитися для завершення одного або декількох семестрів відповідного досвіду співпраці випускників;
 • Якщо перед вступом і початком аспірантури необхідна академічна та / або підготовча робота, кандидатам пропонується розробити план з головою програми. Підготовчий (-і) курс (-ї) може бути завершений (-ами) на RIT або з попереднім затвердженням може бути завершений в інших університетах. Кожен курс повинен бути виконаний з оцінкою B або вище.
 • Подайте заповнену, офіційну заяву для випускників, що супроводжується офіційними розшифровками (англійською мовою) усіх попередньо закінчених курсових робіт;
 • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати бали з тесту англійської мови як іноземної (TOEFL). Мінімальний бал - 570 на письмовому іспиті, 230 - на електронній версії іспиту або 88 - на інтернет-версії іспиту.
Доступні навчальні програми:
англійська
Rochester Institute of Technology (RIT)
Останнє оновлення July 12, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 26, 2019
Duration
18 - 36 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
47,522 USD
Щорічне навчання (12-18 кредитних годин). Може стягуватися додаткова плата. Доступні стипендії та допомога.
Deadline
інформація
Rolling admission
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 26, 2019
End Date
Травень 8, 2021
Кінець терміну надання заяв
інформація
Rolling admission

Сер 26, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Rolling admission
End Date
Травень 8, 2021