Магістр наук в області організаційного розвитку та лідерства

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр наук в області організаційного розвитку та лідерства в Університеті Сент-Джозефа не є вашою типовою ступенем управління; це навчальна програма створює досвід, який буде будувати ваші навички керівництва щодня, оскільки ви застосовуєте концепції з класу безпосередньо в вашу поточну кар'єру.

Ефективне керівництво робить все відмінні для організацій, як великих, так і малих. Інтернет-магістр з організаційного розвитку та лідерства навчає вас успішно вести людей, команди та цілі компанії. Програма факультету включає в себе кандидати наук, засновники компанії, експерти галузі та організатори, які надає вам навички, необхідні для лідирування на сучасному ринку.

Інтернет-формат ідеально підходить для зайнятих професіоналів і дозволяє продовжувати працювати, додаючи просунуті кар'єри в розуміння вашого досвіду управління та лідерства. Наша динамічна інтерактивна платформа для навчання забезпечує широку групову взаємодію, яка включає в себе групові завдання та проекти для вдосконалення навичок створення команди та лідерства.

Заробіток онлайн-майстра в ODL від Університету Сент-Джозефа - це лише один крок у процесі становлення ентузіазму, який розуміє складні організації та різноманітні культури. Заповніть свій ступінь всього за два роки в найвищій школі професійних професорів та однолітків.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Детальніше

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Згорнути