Магістр наук з екології та політики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр наук у галузі екології та політики є трампліном для керівництва екологічних фахівців. Програма дає студентам глибоке розуміння того, де науки збігаються та інформують про політику, забезпечуючи розуміння того, як здійснюється політика та впливає на результати навколишнього середовища. Програма була розроблена академічними керівниками в Департаменті Землі та планетарних наук Джона Хопкинса спільно з фахівцями прикладної науки в регіональних та федеральних інститутах та установах. Основна увага приділяється вивченню екологічних наслідків поточного використання на створенні, оновленні, регулюванні, комунікації та впровадженні екологічної політики.


Основний навчальний план забезпечує міцний фундамент фундаментальної екологічної науки та політики, необхідної для роботи на передньому краї в області. Широкий вибір факультативів забезпечує гнучкість навчальних програм, що дозволяє студентам адаптувати свій академічний досвід до особистих потреб та інтересів.


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути