Магістр наук з комп'ютерних наук (кібербезпека)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Corona Initiative UBH - Навчайтесь 100% в Інтернеті - гарантується 66% стипендії

Окрім 85% стипендії для студентів за межами ЄС, усім студентам ЄС (включаючи Англію) тепер також буде запропонована стипендія у розмірі 66% . Наразі стипендії не доступні для студентів з Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Поглибити свої знання з інформатики та прискорити кар’єру

Магістерська програма Комп'ютерні науки має на меті активізувати та розширити базові знання, які студенти вже здобули в ході бакалаврського навчання.

Тому міждисциплінарний зміст має на меті підготувати студентів до їх майбутніх ролей у галузі кібербезпеки. Ви вивчите суміш передових тем з інформатики в поєднанні з відповідними знаннями в галузі кібербезпеки.

133646_security-protection-anti-virus-software-60504.jpeg

Короткий огляд вашого дослідження

 • Ступінь: магістр наук (магістратура). Зараз у процесі акредитації.
 • Кредити: 60 ECTS.
 • Початок навчання: будь-коли (без фіксованої дати початку або термінів зарахування). Рання дата початку: 1 серпня 2020 року; В даний час на етапі акредитації необхідна мінімальна кількість учасників.
 • Тривалість навчання: Стандартний період навчання -12 місяців. Можливі різні часові моделі.
 • Модель дослідження: Інтернет-дослідження в т.ч. онлайн-іспити 24/7.
 • Варіант після навчальної роботи: 18 місяців після закінчення навчальної роботи, блакитна карта ЄС. Остаточне рішення щодо візи після закінчення навчання приймається міністерством, і IUBH не може гарантувати. Можливі додаткові витрати на навчання в кампусі в останньому семестрі.
 • Комісії: починаючи з 554 євро на місяць (наявні стипендії), залежно від тривалості навчання. Наразі стипендії не доступні для студентів з Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Структура програми

Ви зосередитесь на алгоритмах, ви будете мати справу з кібербезпекою та захистом даних, а також криптологією - важливим інструментом інформаційної безпеки. За допомогою blockchain ви також дослідите поточне та багато обговорюване практичне застосування цих концепцій.

Інформатика в кібербезпеці (60 ECTS)

В рамках наших двосеместрових магістерських програм ви отримуєте ступінь магістра лише через один рік!

1 семестр

 • Алгоритміка
 • Кібербезпека та захист даних
 • Семінар: Розширена кібербезпека
 • Криптологія
 • BlockChain
 • Семінар: Інформатика та суспільство

2 семестр

 • Квантові обчислення
 • Управління ІТ-проектами
 • Магістерська робота та колоквіум

Модель часу

Ви можете закінчити навчання свого магістра за один або два роки. Навчання протягом більш тривалого періоду часу означає зменшення навантаження на тиждень. Навчання протягом двох років особливо підходить для тих, хто вже має велику завантаженість, або тих, хто хотів би зменшити щомісячні витрати.

Збори

Варто знати інвестиції: ваші кар'єрні перспективи

Європа, особливо Німеччина, користується великим попитом на кваліфікованих фахівців, що створює для вас величезні кар'єрні можливості: прагнучи залучити іммігрантів до країни, щоб компенсувати дефіцит кваліфікованої робочої сили внаслідок демографічних змін, уряд Німеччини хоче залучити високоосвічених емігрантів , особливо з технічних галузей, таких як інформатика, інженерія та природничі науки.

Гонорари

Модель часу Навчальна модель Щомісячні платежі Загальна сума комісій
Повний день 60 ECTS 967 євро * 12.400 євро *
Неповний робочий день 60 ECTS 554 євро * 14.084 Євро *

133647_pexels-photo-577585.jpeg

Критерії прийнятності

Необхідні умови для вступу до магістерської програми з інформатики:

 • Завершив бакалаврське навчання в державному чи офіційно визнаному університеті / вищому навчальному закладі (240 ECTS для варіанта 60 ECTS) у галузі комп’ютерних наук
 • Ступінь сертифікації щонайменше "Befriedigend" [нижній другий еквівалент]
 • Доказ володіння англійською мовою

Параметри доступу (залежно від попереднього дослідження):

 • За 240 ECTS від першої ступеня: можливий прямий доступ
 • Для 210 ECTS першого ступеня: необхідно скласти кваліфікаційний тест (TASC)
 • За 180 ECTS від першої ступеня: повинен пройти кваліфікаційний тест (TASC)

Крім того, ми рекомендуємо вам добре знати математику та статистику. Ці знання повинні бути порівнянні з знаннями, отриманими в модулях DLMDSAM01 - Розширена математика та DLMDSAS01 - Розширена статистика навчальної програми IUBH Online . Якщо потрібно, ви можете пройти ці курси безкоштовно. Примітка: ECTS не набуваються на цих курсах.

Актуальність кар'єри

Вчені-комп’ютери користуються великим попитом у всіх галузях промисловості, включаючи фінанси, автомобілебудування, комерцію та багато іншого. Наш магістр комп’ютерних наук є явним стимулом для вашої кар’єри і допомагає вам масово знаходити роботу своєї мрії. Нижче наведено одну зразкову позицію, щоб показати вам, чим повинен займатися комп'ютер, як фахівець із ІТ-безпеки.

Спеціаліст з безпеки інформаційних технологій

Фахівці з інформаційної безпеки працюють над проектами з безпеки ІТ та розробляють заходи в контексті аудиту ІТ. Експерт із безпеки ІТ в цілому займає дуже відповідальне становище. Спеціалісти з ІТ-безпеки є центральною точкою контакту в службі ІТ-служби з усіх питань безпеки, проводять аналіз уразливості та вивчають події, що стосуються безпеки. Вони тісно співпрацюють із фахівцями веб / мережі та беруть участь у підтримці та постійній адаптації ІТ-інфраструктури компанії.

Дослідіть свої варіанти

У всьому світі є швидко зростаючий попит на вчених-комп'ютерів, які знають свій шлях про кібербезпеку, ІІ та наукову інформацію. Потреба в експертах у цій галузі бізнесу є великою. Відмінна репутація IUBH в наукових колах та промисловості дає випускникам IUBH значні переваги для успішної кар’єри. Наші програми поєднують сучасні лекції з передовими провідними галузями та дозволяють збільшити свою кар’єру у своїй країні походження, в Німеччині чи в одній із 25 країн Шенгену, на які поширюється дозвіл на роботу після навчання.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

You want to start an international career in Europe and search for a flexible, affordable way to reach this goal? Our online Master's and MBA programs offer you an international orientation with a foc ... Детальніше

You want to start an international career in Europe and search for a flexible, affordable way to reach this goal? Our online Master's and MBA programs offer you an international orientation with a focus on business and general management competencies. Згорнути