Огляд

Програма магістра в галузі ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій - це 36 кредитних, дворічних міждисциплінарних ступенів, присвячених навчанню як починаючим, так і існуючим фахівцям із ліквідації наслідків стихійних лих та аварій. Програма вивчає теоретичні основи ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій як зростаючу практику та вивчення. Програма підкреслює інтегрований та цілісний підхід до ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій на основі розуміння того, що стихійні лиха є більш небезпечними та є продуктом взаємозв'язку та взаємного будівництва екологічної, соціальної, економічної та політичної сфер. Цей підхід підтримує уявлення про те, що процеси та практика управління надзвичайними ситуаціями та надзвичайних ситуацій можуть і повинні сприяти зменшенню ризику, стійкості громади та стійким громадам.

Також пропонується один рік диплом магістра з ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

Модель змішаної доставки

Інтернет-навчання

Більша частина цієї програми відчувається через онлайн-навчання. Інтернет-курси дозволяють вам задовольнити вимоги роботи та сім'ї під час навчання. Використовуючи нашу веб-платформу для навчання, ви отримаєте доступ до ваших матеріалів для читання, заповніть індивідуальні та групові завдання та зв'яжіться з іншими своїми однокласниками та інструкторами; онлайн з будь-якого місця. Кожен он-лайн курс триватиме дев'ять тижнів, з двотижневою перервою між курсами.

Проживання на кампусі

Протягом дворічної програми Ви будете відвідувати два-два тижні резиденцій на кампусі. Тут ви взаємодієте особисто з вашими інструкторами, командою та командою. Ви будете встановлювати години заняття, а також домашні заняття та зустрічі за межами годинних годин, що робить це інтенсивним і корисним часом.

Параметри завершення

Протягом першого року навчання всі студенти візьмуть один і той же набір курсів. Протягом другого курсу студенти можуть вибрати одну з наступних варіантів:

  1. Дипломна робота Студенти, які мають дисертаційну доріжку, повинні пройти другий дослідницький курс під час другої резиденції.
  2. На курсові курси студенти, які беруть курс навчання, зможуть продовжити навчання в Інтернеті протягом другого року, вибираючи з набору факультативів, призначених для заклику до студентів у всіх трьох програмах гуманітарних досліджень.
  3. Курс на основі курсу з стажувань У рамках курсу курсу, студенти можуть вибрати, щоб взяти 6-кредитної інтернатури. Студенти, які обирають стажування, отримають досвід у галузі. Це досвідне навчання допоможе студентам застосувати свої теоретичні знання, демонструючи їх здатність у реальному світі та документувати свій досвід.

Хто це за

Цей ступінь призначений для існуючих і що прагнуть ліквідації наслідків стихійних лих та фахівців служби швидкої допомоги Багато студентів навчаються у таких галузях: державне управління, управління надзвичайними ситуаціями, охорона здоров'я, освіта, неурядові організації, військові, поліція, вогонь та громадське планування.

Кандидати, які не мають офіційної академічної освіти, щоб отримати право на вступ, можуть оцінюватися на основі їх формальної освіти та їхнього неформального навчання відповідно до Гнучкого процесу прийому. Заявки оцінюються в кожному окремому випадку.RRU LIC

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 19 інших курсів в Royal Roads University »

Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Січ 7, 2020
Duration
2 Років
Заочне навчання
Price
31,859 CAD
Вартість навчання становить для всієї програми: 31240 $ (міжнародні студенти), 24 790 $ (ВНЗ).
Deadline
інформація
2 Years | Blended Delivery
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 7, 2020
End Date
Січ 7, 2022
Кінець терміну надання заяв
інформація
2 Years | Blended Delivery

Січ 7, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
2 Years | Blended Delivery
End Date
Січ 7, 2022

Why Study at Royal Roads University ISC

How we're different

MA Disaster and Emergency Management - Faculty

The change you want. The challenge you seek