Магістр наук у галузі комунікацій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Майстер мистецтв в галузі комунікацій пропонує практичні та прикладні знання, викладається соціологами, які вивчають ефективне спілкування та практикуючих, які використовують це. Фахівці залучають студентів до того, як вони вирішують проблеми реального спілкування, розвивають корисні комунікативні навички та створюють міцний портфель. А фахівці галузі проводять уроки, досвід та найкращі практики у класі.


Джон Хопкінз MA в галузі комунікацій забезпечує найсучасніший навчальний план, який об'єднує цифрові технології з інноваційними стратегічними зв'язками та сильними навичками письма. Програма пропонує концентрацію в громадських та медіа-зв'язках, політичному спілкуванні, комунікації з охороною здоров'я, цифрове спілкування та корпоративне / некомерційне спілкування.


Перспективи роботи професіоналів зв'язку є обнадійливими. Бюро статистики праці прогнозує, що робочі місця для реклами, маркетингу, просування по службі, зв'язків із громадськістю та менеджерів з продажу до 2018 року збільшаться на 13%. Студенти та випускники мають доступ до ексклюзивних списків можливостей працевлаштування та Центру кар'єри, де консультанти допомагають студентам розвивати роботу стратегія пошуку, резюме, навички інтерв'ювання.


Студенти повинні пройти всю академічну роботу за програмою магістра або сертифікат протягом п'яти років.

П'ятирічний період розраховується з початку першого курсу, який розраховує на ступінь (включаючи час, витрачений на постійне зарахування). Постійне зарахування не припиняє або продовжує вимоги щодо обмеження часу. Цей термін включає в себе будь-які курси, що проводяться в іншій школі / відділі Джона Хопкінса, які були затверджені для підрахунку ступеня або сертифікату. У разі необхідності студенти можуть вимагати від свого програмного комітету подовження часу, щоб завершити свою програму після п'ятирічного обмеження.

Якщо продовження буде надано, воно буде повідомлено в листі, а ліміт на п'ять років збільшиться до часу, що входить до розширення. Розширення може бути надане на семестр до повного року, а в рідкісних випадках - на два роки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Детальніше

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Згорнути