Магістр наук у галузі фінансів (University College Dublin)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університетський коледж Дубліна

Входить до ТОП-1% закладів по всьому світу та однієї з небагатьох елітних бізнес-шкіл, які проводять акредитацію «Потрійна корона» від AACSB (США), AMBA (Великобританія) та EQUIS (Європа), Університетський коледж м. Дублін (UCD). Ступені, які допоможуть професіоналам виконати свої цілі.

Усі дипломи, видані Університетським коледжем у Дубліні (UCD), з програмами, що передаються через Каплан у Сінгапурі, акредитовані китайським сервісним центром академічної біржі (CSCSE), приналежністю до Міністерства освіти Китайської Народної Республіки.

Магістр наук в галузі фінансів програма призначена для професіоналів, які бажають досягти майстерності в галузі фінансів, прискорити свій кар'єрний ріст і побудувати свою мережу з однодумцями бізнес-лідерів. Програма пропонує міцну основу в ключових галузях фінансів.

Студенти заохочуються підтримувати свою творчість, розвивати свої аналітичні можливості та зміцнювати їх здатність добре працювати в командах.

Структура та зміст

Програма магістратури може бути завершена протягом мінімум 18 місяців на неповний робочий день. Нижче наведено структуру програми:

Основні модулі

 • Організаційна поведінка
 • Глобальне стратегічне управління
 • Корпоративне фінансове управління
 • Дослідницький документ 1
 • Дослідницький документ 2

Модулі Pathway

 • Ринки капіталу
 • Похідні цінні папери
 • Портфоліо та управління ризиками
 • Стратегічні фінанси

Дослідження 1 і 2 повинні бути подані до кінця 6 і 12 місяців відповідно.
Модулі ринків капіталу, похідних цінних паперів, стратегічного фінансування, портфеля та управління ризиками складають по 7,5 кредитів.

Вимоги до вступу

Ця програма магістра приймає широкий спектр кваліфікацій, який включає в себе:

 • Бакалавр з будь-якої дисципліни
 • Кандидати, які не мають ступеня бакалавра, але мають відповідну професійну кваліфікацію та досвід роботи, будуть розглядатися в кожному окремому випадку

У всіх випадках остаточне рішення про вступ до програми лежить на Університеті.

Вимоги до англійської мови:

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови університету.

Методи доставки:
Типовим терміном є 3-місячний період, що охоплює 2 модулі дослідження.

Кожен модуль доставляється протягом 12 тижнів. Модулі ринків капіталу, похідних цінних паперів, стратегічного фінансування, портфоліо та управління ризиками підтримуються за допомогою 42 контактних годин, тоді як інші модулі в програмі підтримуються з 45 контактними годинами. Заняття зазвичай проводяться в день у будні дні.

Методи оцінки:
Кожен модуль оцінюється будь-якою комбінацією участі у класі, письмових завдань, проектів та іспитів. Методи оцінювання можуть змінюватися відповідно до індивідуальних вимог модуля.

Випуск та ступінь

Студенти, які успішно пройдуть та пройдуть модулі, передбачені структурою програми, будуть нагороджені магістром наук з фінансів з університетського коледжу Дубліна.

Ступінь магістра буде таким самим, як і випускникам, які навчаються в університеті.

Комісійні

Загальна плата охоплює реєстрацію в університеті, лекції / навчальні посібники / семінари та оцінки, такі як завдання / тести / іспити / проекти (де це можливо), програмні матеріали в цифровому форматі, ступінь (якщо зароблено) та стенограма.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Детальніше

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Згорнути
Сінгапур , Сінгапур , Сінгапур + 2 Більше Менше