Магістр наук у галузі інформаційних технологій (University College Dublin)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університетський коледж Дубліна

Університетський коледж Дубліна (UCD), що займає першу позицію серед найпопулярніших навчальних закладів у всьому світі та одна з небагатьох елітних бізнес-шкіл, що мають акредитацію "Потрійна корона" від AACSB (США), AMBA (Великобританія) та EQUIS (Європа) Ступінь магістра, щоб допомогти професіоналам виконати свої цілі.

Усі дипломи, видані Університетським коледжем у Дубліні (UCD), з програмами, що передаються через Каплан у Сінгапурі, акредитовані китайським сервісним центром академічної біржі (CSCSE), приналежністю до Міністерства освіти Китайської Народної Республіки.

Магістр наук в галузі інформаційних технологій розроблений для професіоналів, які бажають домогтися майстерності в управлінні інформацією, прискорити своє кар’єрне зростання та створити свою мережу з однодумними бізнес-лідерами. Програма пропонує міцну основу в ключових сферах електронної комерції, електронного бізнесу та управління інформаційними технологіями.

Студенти отримають необхідні теоретичні знання, аналітичні навички та методики для розвитку своєї кар'єри у світі цифрових бізнес-та інформаційних технологій.

Структура та зміст

Програма магістратури може бути завершена протягом мінімум 18 місяців на неповний робочий день. Нижче наведено структуру програми:

Основні модулі

  • Організаційна поведінка
  • Глобальне стратегічне управління
  • Корпоративне фінансове управління
  • Дослідницький документ 1
  • Дослідницький документ 2

Модулі Pathway

  • Основи електронного бізнесу
  • Системи управлінської підтримки
  • Стратегічне управління інформацією для конкурентних переваг

Дослідницькі роботи 1 і 2 Програма магістра прийматиме широкий спектр кваліфікацій, що включає:

  • Бакалавр з будь-якої дисципліни
  • Кандидати, які не мають ступеня бакалавра, але мають відповідну професійну кваліфікацію та досвід роботи, будуть розглядатися в кожному окремому випадку

У всіх випадках остаточне рішення про вступ до програми лежить на Університеті.

Вимоги до англійської мови:

Кандидати повинні відповідати вимогам англійської мови університету.

метод доставки

Кожен модуль доставляється протягом 9 тижнів. Заняття зазвичай проводяться на третій тиждень протягом 5 днів поспіль (включаючи будні та вихідні дні).

Кожен модуль підтримується 24 годинами контакту. Заняття зазвичай проводяться у вихідні та вечори по робочих днях.

Методи оцінки

Кожен модуль оцінюється будь-якою комбінацією участі у класі, письмових завдань, проектів та іспитів. Методи оцінки можуть відрізнятися залежно від вимог окремих модулів.

Випуск та ступінь

Студенти, які успішно пройдуть та пройдуть модулі, передбачені структурою програми, будуть нагороджені магістром наук з управління інформаційними технологіями з Університетського коледжу Дубліна.

Ступінь магістра буде таким самим, як і випускникам, які навчаються в університеті.

Комісійні

Загальна плата охоплює реєстрацію в університеті, лекції / навчальні посібники / семінари та оцінки, такі як завдання / тести / іспити / проекти (де це можливо), програмні матеріали в цифровому форматі, ступінь (якщо зароблено) та стенограма.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Детальніше

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Згорнути
Сінгапур , Сінгапур , Сінгапур + 2 Більше Менше