Магістр наук у навчанні дизайну та технологій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розробити та впровадити досвід навчання, який допоможе людям покращити свою роботу новими знаннями, вміннями та навичками.

На відміну від інших ступеневих програм, основна навчальна програма в Інтернет-програмі Джорджа Мейсона в Інтернеті в галузі дизайну та технологій навчання включає в себе передові та управлінські компетенції Міжнародної ради стандартів навчання, ефективності та навчання (IBSTPI), тож ви закінчите готові до викликів старших класів. рівні ролей.

Протягом усієї програми ви засвоїте важкі та м'які навички, які є ключовими для розвитку успішних програм. Сюди входить розкриття найбільш ефективних способів співпраці з лідерами бізнесу та експертами з предметних питань. Ви також зрозумієте, як використовувати рамки для оцінки навчальних технологій, програм та тенденцій. Ці кроки дозволять вам розробити та впровадити нові навчальні рішення та керувати проектами протягом усього життєвого циклу

Закінчивши навчання, ви будете готові створити матеріали для формальних навчальних налаштувань, підтримки виступів тощо.

Ви навчатиметесь в Інтернеті в часи та в найкращих місцях, що дозволять вам продовжувати працювати та впроваджувати те, що ви дізнаєтесь.

Ви можете закінчити навчання всього за 2,5 роки і впевнено вступити в нові ролі, такі як навчальний або навчальний дизайнер, розробник електронного навчання та дизайнер UX.

Останнє оновлення Лип 2020

Про навчальний заклад

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Згорнути