Магістр приватної безпеки

Загальні відомості

Опис програми

Завдяки цьому офіційному навчанню з приватної безпеки в університеті Пегасо ви зможете знайти глобальне бачення безпеки в усіх її аспектах навчання, розвиваючи професійний потенціал для створення планів надзвичайних ситуацій як на національному, так і на міжнародному рівнях, планів дій на випадок надзвичайних ситуацій, аналізу ризики, безпека в тюрмах та спостереження в музеях, щоб назвати кілька відповідних дій.

Він триває 9 місяців і на 100% онлайн, що дозволяє керувати своїми розкладами відповідно до вашого поточного способу життя.

Який тип вмісту ви побачите під час вивчення цього офіційного тренінгу з приватної безпеки?

Ось найважливіший зміст, який ви можете вивчити на цьому тренінгу:

 • Комплексне управління безпекою
 • Делінквентна феноменологія
 • Фундація приватного розслідування
 • Методологія дослідження в соціальних науках

Цілі підготовки офіційного магістратури приватної безпеки

Основна мета офіційного ступеня магістра приватної безпеки - навчити студентів теоретичному, практичному та методичному аспектам, надаючи всі необхідні інструменти, які дозволять вам працювати на робочому місці як всебічний та ефективний професіонал.

Крім того, наша основна філософія полягає в тому, що ви досягаєте досконалості у навчанні різних областей безпеки на глобальному рівні, готуючи вас до цього у всіх викликах, які спричиняють нинішні професії у цій галузі.

Дата початку занять

Оскільки виклики на наших офіційних ступенях повинні відповідати мінімальній кількості студентів для здійснення академічної програми, INISEG залишає за собою право змінити, призупинити або усунути дату певного дзвінка, повідомляючи кожного студента електронною поштою або по телефону оновити дату.

Це зовсім не намір INISEG викликати проблеми чи незручності з можливими змінами, які можуть виникнути в цих процесах фіксованих дзвінків, і перед будь-якою проблемою, яка виникає, ми є і будемо нашою місією мати можливість вирішити це найкращим чином та шукати оптимальне. рішення для наших студентів.

Навчальний план Офіційного магістра з приватної безпеки

 • Основи приватної безпеки
 • Управління безпекою
 • Управління подіями. Плани безпеки
 • Департамент безпеки. Захист трудових ризиків
 • Злочин та кібербезпека
 • Цивільний захист та надзвичайні ситуації
 • Критична інфраструктура
 • Людські ресурси, матеріальні ресурси та найм
 • Методологія дослідження в соціальних науках
 • Магістерська дисертація

Офіційний магістр приватної безпеки

подвійна ступінь

Студенти, які здобули офіційний ступінь магістра приватної безпеки з науковим ступенем, ступенем бакалавра або еквівалентом, отримують:

Офіційна назва Університету Пегасо Італії (Master di II Livello)

"Університетський магістр приватної безпеки"

Власна назва INISEG

"Магістр приватної безпеки"

Студенти, які отримали доступ до магістра приватної безпеки без наукового ступеня, бакалавра або іншого еквівалента, отримують:

Власна назва INISEG

"Магістр приватної безпеки"

Вимоги до вивчення офіційного магістра приватної безпеки

Для доступу до цього магістра приватної безпеки необов'язково закінчити університетський ступінь (ступінь бакалавра, ступінь або диплом). Ви можете отримати доступ до цієї програми з двох не менш дійсних варіантів:

 • З університетом
  Маючи попередній університетський ступінь, ви можете безпосередньо отримати подвійну ступінь, офіційну назву університету Пегасо (що дозволяє отримати доступ до докторатури) та власну назву INISEG.
 • Без університетського ступеня
  Якщо ви не маєте університетського ступеня, ви також можете отримати доступ до цього магістра приватної безпеки, отримавши ступінь INISEG, який у професійному плані студент здобуває той самий зміст, викладачів та практики, як офіційний ступінь, різниця полягає в тому, що у вас немає доступ до докторантури, але якщо це дозволяє спеціалізуватися на секторі та покращити працевлаштування та нові потреби.

Майстер приватної безпеки орієнтований головним чином на керівників служб безпеки, сил безпеки та органів, експертів з безпеки, приватних спеціалістів із безпеки та всіх осіб, зацікавлених у цій галузі.

Професійні можливості офіційного магістратури приватної безпеки

Сфера роботи цього магістра з приватної безпеки охоплює як державні, так і приватні компанії.

Професіонал зможе працювати в галузі приватної безпеки, застосовуючи всі свої знання на практиці в різних сферах кар'єри.

Помічник, начальник, директор або керівник відділу безпеки - це можливості, які дасть вам ця офіційна онлайн-програма з приватної безпеки .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... Детальніше

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. Згорнути