Магістр психології

Загальні відомості

Опис програми

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Акредитована онлайн програма магістра наук з психології (MS) CalSouthern призначена для забезпечення найсильнішої і найповнішої основи при вивченні психології. Якщо ви вже маєте досвід психічного здоров'я і бажаєте розширити свій набір знань або просто зацікавлені в вивченні психології на рівні післядипломної освіти, це відмінний вибір ступеня.

MS також є сходинкою до програми PsyD компанії CalSouthern, яка задовольняє освітні вимоги до ліцензування як клінічного психолога в Каліфорнії. Після зарахування до програми MS ви можете зосередити свої дослідження на спортивній психології, вдосконалених дослідженнях залежності, промисловій психології, пастирському консультуванні або загальній психології.

Магістр наук у галузі психології CalSouthern розроблений таким чином, щоб забезпечити найсильніший фундамент у вивченні психології, одночасно дозволяючи зосередити свої дослідження на одній з різноманітних спеціалізованих областей, максимізуючи актуальність вашого освітнього досвіду. Ваші особливі інтереси та кар'єрні цілі. Доповнюючи необхідні основні курси п'ятьма елективними курсами в певній тематичній області, ви можете налаштувати онлайн MS в психології з акцентом на хімічну залежність і компульсивні розлади, індустріальну та організаційну психологію, пасторальне консультування, спортивну психологію та загальну психологію.

Онлайн програма MS ступеня психології є відмінним варіантом для широкого кола студентів. Люди, які вже працюють у сфері психічного здоров'я, можуть використовувати МС для вдосконалення своїх навичок і позиціонування для просування по службі. MS також може бути кращою програмою для людей, які хочуть перейти до докторської програми CalSouthern, а потім, можливо, продовжити ліцензування як ліцензований психолог - вона забезпечує найбільш прямий шлях до докторської ступені CalSouthern: PsyD.

Студенти в акредитованій онлайн програмі MS в психології CalSouthern отримають вигоду від спеціалізованого та доступного співтовариства факультету, адміністрації (навіть декани з готовністю нададуть вам доступ, якщо вам знадобиться їхнє керівництво), співробітників і студентів, які хочуть підтримати вас у навчальній подорожі. Ваш факультет, а також ваш особистий академічний радник, є високоосвіченими, досвідченими фахівцями з питань психічного здоров'я, які з радістю діляться своїм досвідом.

Це не займе багато часу, щоб побачити, що робить CalSouthern - і його школа поведінкових наук - іншою. Це може бути акредитована онлайн програма ступеня - з зручністю і гнучкістю, що дозволяє дорослим, працюючим студентам навчатися у власному темпі і в свій час, але цілеспрямованість до служіння, цілісності та академічної досконалості поєднуються, щоб зробити CalSouthern дуже гуманістичним , сприятливе середовище.

Результати

Результати навчання за програмою магістра наук з психології - це:

Зв'язок

Сформулювати більш складні психологічні ідеї через взаємодію з іншими, з здатністю організувати та розвивати концепції з науковим супроводом на професійному рівні.

Критичне мислення

Проаналізуйте докази з наукової психологічної теорії та досліджень, а також інтерпретуйте цю інформацію, використовуючи додатки вищого рівня, що стосуються достовірності, надійності та логічної аргументації.

Культурне та соціальне розуміння

Застосовувати та диференціювати критичний вплив культурних та соціальних інститутів на особисті етичні системи, цінності та світоглядні припущення, включаючи знання про теорії та проблеми в різноманітності: багатоетнічне, багатокультурне, статеве, вікове, сексуальна орієнтація та інвалідність.

Інформаційна грамотність

Оцінювати та інтегрувати інформацію з науки про психологію разом з її джерелами, критично і у професійній формі.

Особистісний розвиток

Синтезувати все більш складні принципи і наукові знахідки з психології, а також застосовувати їх до особистого досвіду, щоб інформація була змістовною і органічно застосована до гуманістичних наукових зусиль.

Кількісні міркування

Оцінювати статистично обґрунтовані процеси аргументації і застосовувати їх до більш складних результатів психологічних досліджень і виникаючих питань.

Наукове обґрунтування

Сформулюйте систему дослідження, яка залежить від емпіричних доказів, а також продемонструють здатність розсуджувати передові принципи дедукції, індукції і аналогії в психології.

Етичні, юридичні та професійні питання

Проаналізуйте та застосуйте етичну поведінку, оскільки це стосується професійних стандартів практики психологічних досліджень.

Додаткові спеціальні компетенції

Індивідуальні відмінності

Порівняйте теорії в оцінці індивіда з різних точок зору і розрізняють психологічні проблеми, які можуть виникнути в різних неклінічних умовах.

Курси

Нижче Ви знайдете курси з психології в програмі CalSouthern's Master of Science у програмі психології. Займаючи п'ять курсів з трьох кредитних курсів психології в одній з п'яти різних предметних областей, ви можете заробити свій MS з акцентом на вдосконалених дослідженнях залежності, спортивної психології, організаційної психології, пасторального консультування або загальної психології.Необхідні основні курси

 • PSY 86502A Теорії та стратегії консультування - 3 кредити
 • PSY 86801 Терапевтичні межі - 3 кредити
або
 • PSY 82309 Розширені етичні та професійні питання в консультації з питань наркоманії - 3 кредити
 • PSY 86506A Психопатологія - 3 кредити
 • PSY 86512A Групове консультування - 3 кредити
 • PSY 87515 Соціальна психологія - 3 кредити
Вибрані курси
Прикладна підготовка
 • PSY 88002 Applied Concepts - 6 кредитів
або
 • PSY 82508 Практикум вдосконаленого нагляду
Дисертація
 • PSY 86899 Магістерська робота - 6 кредитів

Починаємо

Початок роботи з магістра наук в галузі психології - це швидкий і простий процес. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці п'ять кроків:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть свої офіційні стенограми Вашої курсової роботи
 • Напишіть та подайте особисту заяву
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Детальніше

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Згорнути