109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png


Університет Пеппердін пропонує свою магістра мистецтв у програмі психології в Інтернеті, що дозволяє студентам по всій країні отримувати освіту Pepperdine випускників без відвідування занять на території кампусу. Програма онлайн-магістра в галузі психології надає повний огляд психології і дозволяє студентам розвивати навички, необхідні для оцінки особистості та інтелекту та лікування психічних та емоційних розладів.

Щоб заробити ступінь, студенти відвідують щотижневі онлайн-класи, які викладають факультети Pepperdine з різноманітною клінічною експертизою, повну інтенсивну онлайн-курсову роботу, доступну через онлайн-кампус, і отримують волонтерську роботу в агентстві поблизу своєї громади.

Навчальна програма представляє цілий ряд методів психотерапії та пропонує ознайомитися з такими темами, як мультикультурне консультування та кар'єрне зростання.

Програма призначена для студентів, які хочуть розвинути глибоке розуміння людської поведінки і психологічних принципів. Хоча програма онлайн-магістра з психології не готує студентів до будь-якої спеціальної ліцензії, вона готує їх до подальшого докторського навчання або кар'єри в сфері людських послуг.

Фінансова допомога

Фінансова допомога, включаючи кредити та стипендії, пропонується для надання допомоги студентам з фінансуванням програм з психології @ Pepperdine . Більшість Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) кандидати подають заяву на федеральну допомогу студента.

Позики на приватну освіту надаються студентам, які потребують додаткової фінансової допомоги, і студентам також пропонується шукати фінансування за межами стипендії.

Зверніть увагу, що деякі нагороди вимагають, щоб конкретні критерії були задоволені для розгляду.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology »

Останнє оновлення February 6, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Contact school
Duration
інформація
Денне навчання
Price
Contact school
Deadline
Contact school
За розташуванням
За датою
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Кінець терміну надання заяв
Contact school

Contact school

Location
Кінець терміну надання заяв
Contact school
End Date
Contact school