Магістр психології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Основні моменти програми Інтернет-майстра психології

Програма онлайн магістрів з психології може бути визначена як шлях до розуміння поведінки людини та основоположних практик, що супроводжують покликання психології. Ви отримаєте глибше розуміння психологічної діагностики, профілактики та лікування психічних та емоційних розладів.

 • 4–8 сеансів
 • 36–48 одиниць
 • 18–24 місяці, щоб закінчити

Інтернет-магістерські програми пропонують дати когортних початків кожного року навесні, влітку, восени та взимку. Кінцевий термін подання літньої когорти - п’ятниця, 8 травня.

36–48 одиниць програми можуть бути завершені за 18–24 місяці, залежно від обраного періоду часу. Після завершення програми ви будете готові продовжувати різноманітну кар’єру в галузі психології в різних професійних умовах.

Онлайн-програма «Магістр психології з психології» дає вам широке розуміння людської поведінки та основоположних принципів галузі психології. Структурована за клінічною основою, програма відкриє вам основні психологічні теорії та практики через онлайн-класи та курсові роботи.

Незалежно від того, чи бажаєте ви увійти в сферу людських служб, просунути свою кар’єру в суміжній галузі чи продовжити докторське навчання з психології, ви будете готові застосувати свою психологічну експертизу до свого наступного професійного чи академічного починання.

Інтернет-магістр з психології доступний для студентів США.

Огляд навчальних програм магістратури з психології в Інтернеті

Наш онлайн-магістр з психології навчає вас основних психологічних концепцій та знайомить вас із теоріями, які клінічні практики застосовують у реальних ситуаціях. Будучи студентом, ви будете досліджувати психічні та емоційні розлади, проводити дослідження та оцінювати методи, вивчаючи, як психологічні принципи можна використовувати для оцінки особистості та інтелекту.

Навчальна програма розроблена для вирішення широкого спектру практичних та клінічно орієнтованих предметних матеріалів, реалізованих на платформі віртуальної аудиторії. У вас буде можливість вибрати декілька факультативів, що дозволяє вам налаштувати свій навчальний план, щоб зосередитись на темах та областях, які вас найбільше цікавлять.

Інтернет-курси з психології

Інтернет-вміст та курсові роботи Pepperdine відображають академічну складність та репутацію варіанту на кампусі. Курси ознайомлять вас із різноманітними методами психотерапії, забезпечуючи розуміння таких тем, як мультикультурне консультування та розвиток кар’єри.

Студенти пройдуть п’ять основних курсів, дев'ять основних курсів та оберуть два факультативні курси. Ось зразок курсів, які ви будете вивчати в онлайн-програмі "Магістр психології":

 • Промислова організаційна психологія
 • Діагностика та лікування порушень психічного здоров'я
 • Міжособистісні навички та групова терапія
 • Травма в різних популяціях
 • Теорії консультування та психотерапії
 • Методи теорії кар'єрного розвитку
 • Методи консультування та психотерапії
 • Розширені дослідження та наукове письмо
 • Клінічні втручання з дітьми, дорослими та підлітками

Курси з фундацій пропонуються як частина магістерської програми і можуть бути відмовлені, якщо ви заробили «B» або краще в класах, що охоплювали необхідну курсову роботу протягом останніх семи років.

Огляд прийому

OnlinePsychology @ Pepperdine шукає студентів, які прагнуть виховувати глибоке розуміння людської поведінки, одночасно розширюючи їх здатність обслуговувати потребуючих. Ми приймаємо заявки поступово і пропонуємо вам можливість почати отримувати ступінь психології в різні періоди протягом року.

Щоб подати заявку, ви повинні мати ступінь бакалавра регіонального акредитованого закладу. Вам не потрібно надавати бали GRE як частину вашої заявки. Ви пройдете 36–48 одиниць протягом 18–24 місяців, не вимагаючи практики або стажування. У заявників, які скористаються пріоритетним терміном подачі заявок, буде скасовано плату за подання заявки.

Кар'єрні шляхи після онлайн-програми з психології

Отримавши ступінь магістра психології з Pepperdine, ви отримаєте повноваження узгодити свою кар'єру зі своєю пристрастю допомагати іншим. Ви будете готові продовжити навчання в докторантурі або працевлаштування в установах, пов'язаних з людськими службами, такими як громадське психічне здоров'я, освіта, охорона здоров'я, уряд чи корпоративний сектор.

Ринок роботи різноманітний і включає як незалежні, так і орієнтовані на команду варіанти кар’єри.

Ось деякі ролі, які ви можете отримати після отримання магістра з психології в Інтернеті:

 • Координатор догляду
 • Спеціаліст з розвитку дитини
 • Спеціаліст із зовнішніх зв'язків громади
 • Корпоративний рекрутер
 • Виконавчий тренер
 • Грант письменник
 • Фасилітатор групи
 • Аналітик ринку досліджень
 • Менеджер / директор програми
 • Науковий співробітник

Магістр Пеппердіна в галузі психологічної роботи в Інтернеті

Вища школа педагогіки та психології Пеппердіна прагне розвивати та надихати учнів на керівні ролі у професіях, які впливають на добробут та якість життя людей, які потребують потреб.

Завдяки онлайн-програмі "Магістр психології" ви зіткнетесь із заохочувальною спільнотою науковців та викладачів, які поділяють вашу амбіцію зробити максимальний вплив на людей, обтяжених психічними та емоційними розладами. Завдяки поєднанню психологічних наук, теорії та практикуючих практиків, ви будете готові зробити наступний крок у своїй подорожі.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individua ... Детальніше

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individuals who will be catalysts for inspiration and change. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу