Магістр соціальної роботи

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Інтернет-магістр соціальної роботи (MSW) Utica College - єдина програма в галузі клінічної соціальної роботи, яка спирається на теорії відновлення, цінності та навички, готуючи студентів до просування гідності, автономії та психічного здоров'я серед різних груп населення та побудови більш гуманне суспільство у цілому світі. У цій повністю онлайн-програмі ви дізнаєтесь, як розробляти інноваційні рішення для складних проблем психічного здоров'я та соціальних питань. Навчальний план побудований для суворої, але гнучкої клінічної підготовки, що дозволяє підтримувати комфортну роботу, життя та сімейний баланс, переслідуючи свої академічні та професійні цілі. Випускники програми будуть готові складати іспити на ліцензування у своїх штатах.

Онлайн-програма ТПВ не вимагає постійного проживання і може бути виконана на 100% через Інтернет лише за 24-32 місяці. Наша 60-годинна програма включає курси практик з урахуванням травм, мотиваційне інтерв'ювання, психодинамічні теорії та когнітивно-поведінкову терапію. Навіть дослідницькі та політичні курси призначені для вдосконалення ваших навичок лікаря з психічного здоров'я.

Оскільки навчальна програма була розроблена викладачами, які є досвідченими викладачами та практиками в галузі професійної соціальної роботи та відновлення, практичні курси інтегрують теорію відновлення з традиційними теоріями клінічної соціальної роботи, унікально готуючи клінічних соціальних працівників для зміцнення психічного здоров'я у людей, сімей та груп.

Наша мета - навчити соціальних працівників бути прекрасними клініцистами, тому ви закінчите навчання, глибше оцінивши довгий шлях до зростання себе та інших. Дізнайтеся більше про онлайн-програму ТПВ Utica College сьогодні.

Останнє оновлення Січ 2021

Про навчальний заклад

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Детальніше

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Згорнути