Магістр університету з екологічного права

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Цей офіційний ступінь магістра пропонує вам фундаментальні та конкретні знання з екологічного права. Він приділяє особливу увагу різним галузям дисципліни, а також займається різними нелегальними предметами, пов'язаними з технічними, географічними, економічними та діловими аспектами навколишнього середовища.

Ця магістерська програма була акредитована національним агентством якості з етикеткою Excellence, найвищою в іспанській університетській системі.

AQU Excel·lència MUDA

Хоча це онлайн-програма, у другому секторі другого курсу є обов'язкове та вічне стажування.

Мова програми - іспанська, тому ви повинні підтвердити знання цієї мови, щоб отримати право.

Карєрні можливості

Міждисциплінарний ступінь магістра університету з екологічного права надає вам можливість отримати широкий спектр кар'єри. Ви також можете вирішити продовжити свою академічну підготовку, записавшись на докторську програму з права. Серед відкритих для них кар'єрних можливостей є такі:

  • Державне управління (міські ради, губернські ради, районні ради, торгові палати та інші органи влади): працюють екологічними фахівцями.
  • Неурядові організації: надання технічної та юридичної консультації.
  • Приватні компанії: надання технічної та юридичної консультації.
  • Екологічна захист інформації: надання технічної та юридичної консультації; примирення та посередництво в навколишньому середовищі.
  • Консультації та аудит навколишнього середовища.
  • Екологічна журналістика.
  • Екологічні дослідження та докторантура.
  • Екологічна освіта.
  • Викладання та дослідження в університетах та інших науково-дослідних центрах.

Вхід

Магістерська програма призначена для студентів, які пройшли попередню підготовку в галузі права, політичних наук та державного управління, державного управління та економіки адміністрації, журналістики, бізнес-досліджень, трудових досліджень, бізнес-наук та інших суміжних галузей.

Взагалі ступінь магістра може бути корисною для випускників в інших областях соціальних наук, а також екологічних наук та біології. Ступінь магістра також підходить для кандидатів, які приїжджають з інших галузей знань, і вона має намір додати до свого професійного та професійного досвіду нові академічні знання та більше навичок та кваліфікації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Ми молодий та динамічний університет, який обслуговує потреби суспільства, має міжнародний кругозір та тісний зв’язок із найближчим соціально-економічним середовищем. ... Детальніше

Ми молодий та динамічний університет, який обслуговує потреби суспільства, має міжнародний кругозір та тісний зв’язок із найближчим соціально-економічним середовищем. Згорнути
Таррагона , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона + 11 Більше Менше