Квінський Університет Шарлотського Інтернет-Майстер Управління охорони здоров'я пропонує застосований навчальний план, побудований на універсальній діловій практиці та принциповому керівництві, що перекладається на охорону здоров'я. Цей практичний підхід розвиває ваш бізнес-досвід, навички критичного мислення та управлінські компетенції, щоб ви могли відповісти на виклики та зміни складної системи охорони здоров'я. Ваше керівництво може сприяти більш ефективним організаціям, більш здоровим громадам і щасливим пацієнтам.

Акредитація та ранжування

Університет Квінса зайняв 22-е місце у Південно-Східній Новині та Світовому звіті США .

Онлайн-програма може бути завершена всього за 24 місяці і ідеально підходить для нинішніх медичних працівників. Різкий наголос кожного курсу на прикладному навчанні означає, що ви можете скористатися навичками, які ви вивчаєте, і негайно застосувати їх у своїх повсякденних завданнях, щоб відразу почати робити різницю. Ви навчитеся:

  • Оцінювати та вдосконалювати існуючу політику та впроваджувати нові процеси для раціоналізації операцій.
  • Оцінюйте витрати та надайте рекомендації щодо економії коштів.
  • Адаптація процедур у відповідь на державні та федеральні правила охорони здоров'я.
  • Розробити стратегічні плани для лікарень та амбулаторних центрів.
  • Знайдіть організаційну ефективність для покращення догляду за хворими та загального стану здоров'я у вашій громаді.

Інтернет MHA Кар'єра Outlook

У 2015 році середня щорічна заробітна плата керівників медичних служб становила 94 500,1 дол., А експерти прогнозують 9,8 млн. Нових робочих місць у сфері охорони здоров'я до 2024 року.
- Бюро статистики праці США

Чому студенти вибирають королеву в режимі онлайн?

Факультет експертів-практиків. Інструктори в онлайн-службі Квінсу є досвідченими професіоналами та експертами в галузі охорони здоров'я. Ви отримаєте реальні ідеї від провідних професіоналів сьогоднішнього дня.

Якісне, доступне навчання. Queens University of Charlotte пропонує Вам якісну програму MHA за доступною ціновою ціною, так що ви можете поставити свої кар'єрні цілі в межах досяжності.

Надихаюча місія. Онлайн-студенти МВС готові не тільки домогтися успіху у бізнесі, але й жити цілеспрямовано, допомагаючи покращити здоров'я пацієнтів та спільноти.

Структура для онлайн MHA базується на ключових компетенціях, викладених Американським коледжем керівників охорони здоров'я (ACHE).

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 8 інших курсів в Queens University of Charlotte Online »

Останнє оновлення April 16, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 2019
Січ 2020
Duration
24 Місяця
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Сер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date