Магістр управління туризмом та консалтинг

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Основна мета цієї програми - стати міжнародним орієнтиром післядипломних курсів у галузі гостинності та туризму. Це програма, спрямована на розвиток стратегічного мислення та надання студентам необхідних методик управління, лідерства та особистого розвитку у всіх керівників сфери туризму.

Все це в міжнародному та полікультурному контексті, що дозволяє насолоджуватися досвідом науковців та професіоналів.

За допомогою магістра з управління туризмом та консалтингу він повинен відповідати на великі виклики сучасного світу, використовуючи найсучасніші інформаційно-комунікаційні технології, що дозволяють отримати доступ до вищої якості навчання. Таким чином, велика кількість спеціальностей дозволяє розробити індивідуальну програму, яка охоплює реальні потреби у навчанні студента чи компанії, надаючи персоналізовану підготовку.

З цієї концепції дистанційного навчання, яка відповідає потребам вдосконалення знань та навичок з професійної точки зору, ми пропонуємо магістр з управління туризмом та консалтингу, відображений нижче, і це викличе ваш інтерес до кращого знання можливостей, які ми пропонуємо.


Тривалість, структура кредиту та ступінь

Щодо розподілу часу, встановлено, що:

  • Будучи дистанційною програмою та не підлягаючи урокам віч-на-віч, конкретна дата початку не встановлюється, тому студент може формалізувати зарахування в будь-який час за умови, що є місця.
  • З академічних та навчальних причин існує мінімальна тривалість Програми, яка у виняткових випадках (наприклад, перевірка предметів) може становити шість місяців.
  • Максимальний доступний час для виконання Програми - два роки. У цей проміжок часу студент повинен скласти всі відповідні оцінки, а також підсумковий проект або дипломну дисертацію.


Стипендії

Фонд Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) періодично виділяє економічну позицію для навчальних стипендій FUNIBER .

Щоб подати заявку, вам потрібно лише подати заявку на стипендію на головну сторінку порталу з необхідними даними, і Оціночна комісія перевірить придатність вашої заявки на надання фінансової допомоги у вигляді стипендії FUNIBER Training.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Детальніше

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Згорнути