Магістр у галузі освіти та людського розвитку в спеціальній освіті для культурно-лінгвістично різноманітних учнів

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розроблений для вчителів, які захоплені підвищенням якості навчання для дітей з різноманітними потребами, магістр освіти і людського розвитку в спеціальній освіті для культурно і мовно різноманітних учнів надає вам можливість зробити позитивний, довготривалий вплив на життя вашого студентів.

Акредитована Радою з акредитації підготовки педагога (CAEP), програма Університету Джорджа Вашингтона є однією з восьми в країні, яка надасть Вам новітні методики навчання та методи дослідження, необхідні для забезпечення успіху студентів з різноманітних культурних та мовні передумови, а також особи з соціальними або навчальними труднощами.

Чому магістра GW в спеціальній освіті для культурно і лінгвістично різноманітних учнів?

  • ESOL та SPED PRAXIS: Ви розроблятимете професійний портфель і готові сісти на іспити ESOL PRAXIS і SPED PRAXIS після закінчення програми. Програма готує вас до роботи зі студентами, які мають інвалідність, та тих, хто в процесі вивчення другої мови.
  • Модель "Теорія-практиці": Створення навичок та знань для ефективного розуміння та вирішення унікальних потреб виняткових студентів з прогресивним навчальним планом та досвідом на місцях, які побудовані на розумінні політики, найкращих практик та компетенцій у сфері оцінювання, уроку планування, культурна компетентність і викладання.
  • Прикладна курсова робота, орієнтована на політику та дослідження: Використовуйте дані, дослідження та навички, отримані в реальних прикладах і рамках, які можуть бути застосовані безпосередньо до розробки інструкцій, розробки матеріалів та оцінки студентів. Особлива увага приділяється створенню педагогів, орієнтованих на дослідження даних, орієнтованих на дані, які розбираються у поточній державній та національній політиці. Тому вони здатні критично оцінювати найбільш ефективні підходи для цієї аудиторії.
  • Факультет науковців: Вчитися у викладачів, які працюють професіоналами, отримуючи реальні ідеї та різноманітні перспективи.

Магістр спеціальних курсів освіти

Майстер GW в спеціальній освіті для культурно і лінгвістично різноманітних учнів є ступенем магістра з 33 кредитами і може бути завершений всього за 1,5 роки.

Пропонований сертифікат

GW пропонує сертифікат випускника спеціальної освіти для культурно-лінгвістично різноманітних учнів. Якщо ви бажаєте пройти сертифікат випускника, ви можете перенести всі 18 кредитних годин на магістерську програму.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

GW's Graduate School of Education and Human Development offers online Graduate Education Master’s programs that prepare leaders like you for research, policy, and practice in the fields of teaching, l ... Детальніше

GW's Graduate School of Education and Human Development offers online Graduate Education Master’s programs that prepare leaders like you for research, policy, and practice in the fields of teaching, leadership and administration and education technology. Згорнути