Майстер в дизайні

Загальні відомості

Опис програми

Ми є онлайн-навчальним закладом, доступним на 3 мовах (англійською, іспанською та португальською мовами), що базується в Лондоні, але доступні онлайн-курси по всьому світу

Чому майстер дизайну?

У складному та конкурентному середовищі, такому як сучасні компанії, дизайн став важливою стратегічною та конкурентною перевагою, оскільки він забезпечує інновації та диференціацію.

Магістр з дизайну в Лондонській школі дизайну та маркетингу представляє можливість перетворити фахівців на спеціалістів у різних галузях дизайну, покращуючи фундаментальні, критичні та процедурні навички не тільки для розуміння ділової реальності, але й для сприяння процесу створення цінностей.

Лондонська школа дизайну та маркетингу

Де пристрасть стає професією

ОГЛЯД КУРСУ

Вступ

Магістр наук у галузі дизайну зосереджується на інтелектуальній підтримці, яка покращує розуміння дизайну та його зв'язків з бізнесом та професійною індустрією. Курс виключно онлайн та розглядає три основні галузі практики: комунікаційний дизайн, інтерактивний дизайн та дизайн продукції.

Компетенції навчання

Студенти LSDM візьмуть рефлексивний, аналітичний та оціночний підхід до дизайну, отримавши краще розуміння динамічних взаємин між дизайном, промисловістю та бізнесом. Навчальна програма асимілює реальність, надаючи передові та спеціалізовані знання, художнє, академічне та підприємницьке, що дає змогу слідувати консолідованої кар'єрі в майбутньому.

Факультет

Факультет складається з кваліфікованих, досвідчених і авторитетних вчителів. Окрім академічної підготовки на докторантурі, вони представляють консолідовану професійну кар'єру, пов'язуючи академічну складову з ринком праці.

Навчально-методичний центр

Студенти LSDM проводяться щотижня через Центр Tutor, що складається з команди репетиторів, що спеціалізуються на дизайні, з підготовкою магістрів та багаторічним досвідом роботи. Центр Tutor також доступний англійською, іспанською та португальською мовами.

Професійні отримувачі та виходи

Магістр дизайну призначений для студентів, професіоналів, художників та фрілансерів з амбіціями або консолідованою кар'єрою в рекламі (арт-директорами, продюсерами або дизайнерами), візуальним дизайном - комунікаційним, графічним та інтерактивним дизайном (дизайнерів, виробників, команда, арт-директори або творчі директори)

ВИМОГИ ЗАСТОСУВАННЯ

Кандидати можуть подати заявку на отримання ступеня магістра дизайну за допомогою наступних варіантів програми:

- Ступінь: закінчив вищу освіту (3 роки навчання) у країні походження, засвідчений сертифікатом, виданим на законних підставах. Цей ступінь має бути отриманий у вибраній області або суміжній дисципліні.

Документи:

 • CC або посвідчення особи або ідентифікаційна картка
 • Паспорт
 • Резюме та мотиваційний лист
 • Ступінь бакалавра
 • Портфоліо

* Сертифікат IELTS (тільки для студентів, які бажають навчатися на іншій мові, крім їхньої мови походження).

- Професійний досвід: відповідний досвід роботи, що демонструє вашу здатність навчатися на рівні магістра дизайну, що підлягає затвердженню LSDM на основі спорідненості та актуальності базової освіти, підготовки та досвіду проекту студента. Вам буде запропоновано мати портфоліо, який покаже ваш професійний досвід у сфері дизайну.

Документи:

 • CC або посвідчення особи або ідентифікаційна картка
 • Паспорт
 • Резюме та мотиваційний лист
 • Портфоліо

* Сертифікат IELTS * (тільки для студентів, які бажають навчатися на іншій мові, крім їхньої мови походження).

Студенти з особливими потребами також можуть подати заявку. Буде проведено аналіз між студентом та особою, відповідальною за підтримку студента щодо конкретних потреб кожної справи.

Старші студенти також можуть подати заявку. Аналіз стане вашим професійним шляхом, подібним до того, що робиться в кандидатах Via Professional Experience.

* Студенти, які бажають навчатися на іншій мові, крім їхньої мови походження, повинні приєднати до своєї заявки сертифікат як доказ того, що в середньому він складав 6,0 на обрану мову або еквівалентний іспиту IELTS. Дізнайтеся більше про IELTS.

СТРУКТУРА

Майстер в дизайні - це 100% онлайн, призначений для навчання відповідно до доступності студентів, без фіксованого графіку. Тобто, студент LSDM визначає, коли і де потрібно отримати доступ до вмісту, а також до результатів оціночних робіт. Лише остаточні роботи та презентації "один на один" будуть заплановані в певний час і будуть повідомлені студентам LSDM своєчасно.

Через 12 місяців він закінчить ступінь магістра дизайну, акредитований Університетом творчих мистецтв (UCA), одним з провідних спеціалістів університетів Великобританії, викладав рідною мовою, не виходячи з свого міста.

 • Методи викладання та навчання, прийняті в курсі:
 • Викладає англійську, іспанську та португальську мови;
 • Максимум 3 одиниці одночасно та один остаточний проект;
 • Зміст блоку асинхронний і організовується щотижневими темами;
 • Центр Tutor працює як підтримка та взаємодія для студента;
 • Інтернет-ресурси (наприклад, лекції, семінари та дискусії, навчальні посібники та сесії, зворотній зв'язок, полегшення форуму та онлайнові дискусійні групи, практичні вправи).
Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. Згорнути