Майстер в консультуванні

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Ступінь магістра в галузі консультування призначена для підготовки вас до роботи в шкільному окрузі як шкільного радника. Ви матимете змогу стежити за кількома кар'єрними шляхами в області консультування. Окрім того, завершення 48-кредитної програми "Радник школи", швидше за все, заробляє вас тимчасовою сертифікацією як шкільного радника. (Те ж саме з програмою 54-кредитних двомовних радників школи).

Випускники, які заповнюють 60-кредитну програму консультування з питань психічного здоров'я, мають право відвідувати професійне ліцензування.

Спеціалізації:
 • Консультування
 • Консультування з спеціалізацією в консультуванні в школі та двомовному продовженні
 • Розширені сертифікати з питань консультування з питань алкоголізму та наркотиків та консультацій з питань виходу на пенсію (CASAC)

Крім того, якщо ви зацікавлені в психічному здоров'ї, ступінь консультування з питань психічного здоров'я Mercy заробляє вам ліцензію, яка стала новим стандартом для початкового рівня для поля.

Обидві програми консультування можуть бути прийняті неповний робочий день або повний робочий день

Консультування швидких фактів

 • Призначений для повних та неповних студентів
 • Програма кваліфікує студентів, які проходять стажування в школі, щоб отримати сертифікат штату Нью-Йорк.

Результати програми

До кінця цієї програми студенти повинні мати можливість:

 • Визначте та застосуйте стандарти Американської асоціації шкільних консультацій, щоб отримати право на попередню атестацію як шкільний радник штату Нью-Йорк.
 • Продемонструйте освоєння восьми базових консультаційних компетенцій CACREP: ріст і розвиток людини, соціальні та культурні фонди, теорії консультування, групи, спосіб життя та розвиток кар’єри, оцінювання, дослідження та оцінка програм, а також професійна орієнтація та етика.
 • Визначте, поясніть та відповідайте на проблеми, проблеми та виклики, що стосуються сучасних студентів.
 • Визначте, поясніть та застосуйте методи допомоги, оцінювання, адвокації, профілактики та втручання для надання допомоги студентам.
 • Застосувати сучасні знання та дослідження з соціальних та поведінкових наук, включаючи використання технологій, до практики консультування в шкільних умовах.
 • Визначте та поясніть вплив культурного різноманіття на методи консультування та зробіть відповідні заяви.
 • Дотримуйтесь визначених професійних та етичних стандартів, необхідних для роботи шкільним радником штату Нью-Йорк.
 • Будьте в курсі проблем, проблем та проблем, що стосуються сьогоднішніх учнів у міських та приміських школах.

Мета

Магістерські програми консультування пропонують аспірантуру з підготовки консультування. 48-кредитний магістр зі шкільного консультування готує учнів до того, щоб стати шкільними радниками штату Нью-Йорк у містах та приміських школах. Консультування магістратури з 60-ти кредитних курсів готує студентів, щоб вони стали державними ліцензованими радниками психічного здоров’я штату Нью-Йорк у державних та приватних установах.

Магістр консультування пропонує два сертифікати в рамках програми ступеня. Успішне завершення програми шкільного радника призводить до рекомендації Департаменту освіти штату Нью-Йорк щодо попередньої атестації як шкільного радника. Студентам, які закінчують програму двомовної шкільної консультантки, буде рекомендовано до попередньої атестації як шкільного радника, а також до двомовного розширення сертифіката.

Магістр наук з питань консультування з питань психічного здоров'я - програма отримання кваліфікації. Після завершення програми випускники мають право працювати над тим, щоб задовольнити 3000-годинний інтервал, необхідний для отримання ліцензії, як консультант з психічного здоров'я в штаті Нью-Йорк. Відповідно до державних законів, що регулюють ліцензування консультацій з питань охорони психічного здоров'я, випускники матимуть до двох років (з можливістю ще двох додаткових однорічних розширень), щоб задовольнити 3000 годин досвіду та скласти ліцензійний іспит для виконання вимог ліцензування.

Примітка: хоча всі, крім п'яти курсів (CNSL 650 - консультації та програми I, CNSL 655 - консультації та програми II, CNSL 660 - Практикум у групі, CNSL 690 (688) - стажування І і CNSL 691 (689) - стажування II) може бути завершеною як курси дистанційного навчання для програми консультування з шкільної освіти, штат Нью-Йорк не дозволить більше 27 кредитів курсів дистанційного навчання, щоб бути підрахованими до 60-кредитний магістра в галузі консультацій з питань психічного здоров'я. Штат Нью-Йорк також вимагає, щоб студенти, які проходили підготовку магістра в галузі консультування з питань психічного здоров'я, приймали наступні курси в традиційному навчальному середовищі: CNSL 650, CNSL 655, CNSL 660, CNSL 686 та CNSL 687.

Вимоги до прийому

Будь ласка, ознайомтеся з загальними вимогами щодо вступу та аспірантури у розділі "Випускники прийому" в каталозі курсу.

Вимоги до програми для вступу в програму консультування у школі

 1. Два професійних рекомендаційних листа на бланку.
 2. Двох-три сторінки есе про причини заявника для того, щоб стати шкільним радником.
 3. Резюме.
 4. Особистий нарис на задану тему може знадобитися залежно від кваліфікації.

Вимоги до ступеня

 1. Успішне завершення 48 випускних кредитів для шкільного консультування та 54 кредити для шкільного консультування з двомовним продовженням і 60 випускних кредитів для консультування з питань психічного здоров'я
 2. 3,0 сукупна сума ГПД
 3. Успішне завершення письмового комплексного огляду (CPCE)

Цілі консультування

Випускники магістра наук в програмах консультування ступенів будуть готові взяти на себе професійну школу консультування ролі в шкільному середовищі. Випускники повинні виконати наступне:

 • Застосовувати поточні знання та дослідження з соціальних та поведінкових наук, включаючи використання технології, до практики консультування.
 • Продемонструвати знання та розуміння впливу культурного різноманіття на методи консультування та застосування.

Консультування з навчальної програми МС

48-кредитний магістр наук в галузі програми консультування організований наступним чином:

 • Основні курси 33 кредиту
 • Наглядова стажування I та II 12 кредитів
 • Планування та підготовка коледжів 3 кредити

Всього 48 кредитів

Ступінь магістра в галузі консультування вимагає завершення 33 основних кредитних курсів, включаючи практикум у консультуванні, два пройденого стажування за спеціальністю, присвяченому студентській області навчання та CNSL 525.

Основні курси
 • CSNL 630 Консультування та етика
 • CNSL 640 Human Development I
 • CNSL 643 Intro to School Counseling (для студентів, які вступили на осінь 2012 року та після цього)
 • CNSL 650 Консультування та застосування I
 • CNSL 651 Багатокультурні перспективи консультування
 • CNSL 655 Консультування та застосування II
 • CNSL 660 Практикум у групі
 • CNSL 665 Розвиток кар'єри та консультування
 • CNSL 667 Діагностичні інструменти: вимірювання
 • CNSL 673 Методологія дослідження
 • CNSL 670 Практикум у консультуванні (для студентів, які виходять на осінь 2017 року)

Карєрні можливості

Ступінь магістра в галузі консультування належить до студентів, які закінчили шкільні стажування, щоб отримати сертифікат штату Нью-Йорк для роботи в школах.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Детальніше

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Згорнути
Добрс Феррі , Нью-Йорк , Нью-Йорк , Йорктаун Хайтс , США Інтернет + 4 Більше Менше