Майстер ділового адміністрування (університет Нортумбрії)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університет Нортумбрія

Структура та зміст

З акредитацією Dual AACSB університет Нортумбрія приєднується до 1% провідної бізнес-школи Elite Group по всьому світу. До складу цих членів еліти входять Nanyang Technological University і Singapore Management University.

Філософія програми випливає з принципів рефлексивної практики та досвіду навчання. Ви будете взаємодіяти з принципами та теоріями бізнесу, управління та організації, які нададуть вам рамки для огляду, відображення, аналізу та критики існуючих індивідуальних та організаційних практик.

Ви також розроблятимете нові знання та навички, які дозволять заохочувати розширені та більш відповідні практики. Результатом цього процесу буде критична оцінка, з метою побудови стратегічних можливостей і розуміння сучасних управлінських та організаційних питань у контексті змін. Розвиток студентів як менеджерів і керівників для максимального підвищення продуктивності організації лежить в основі цієї філософії.

Ця програма складається з 10 одиниць і може бути виконана як мінімум за 15 місяців методом оцінювання на основі 100%. Програма післядипломної індукції проводитиметься протягом першого дворічного періоду програми для підтримки студента з хорошими навичками та знаннями. Метод підготовки та дослідження дисертації має на меті підготувати студента до їх дисертації.

Ця програма пропонується в університеті Нортумбрія Ньюкасл бізнес-школи.

 • Лідери та їхній контекст
 • Фінансовий менеджмент
 • Управління та розвиток людських ресурсів
 • Управління операціями та вдосконалення організацій
 • Стратегія та зміни в глобальному середовищі
 • Маркетинговий менеджмент - взаємозв'язок
 • Аналіз ділових досліджень
 • Сучасні проблеми в управлінській практиці
 • Аналіз інвестицій та результативності
 • Ньюкаслська Бізнес Школа Магістерська Дисертація

Послідовність модуля може змінюватися для кожного терміна.


Тривалість

Ви можете закінчити програму протягом 15 місяців.


Професійне визнання та акредитація

 • Топ-1% бізнес-школи в усьому світі з Асоціацією для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу (AACSB)
 • 22-е для бізнес-програми (The Sunday Times University Guide 2013)
 • Топ-10 для працевлаштування випускників ("The Sunday Times Good University Guide 2012")


Вимоги щодо вступу

Успішне закінчення кваліфікації в галузі бізнесу та менеджменту, з 3-річним досвідом роботи. Інші кваліфікації будуть оцінюватися в кожному конкретному випадку, і остаточне рішення буде прийнято університетом.

Англійська вимога:

IELTS 6.5 або еквівалент


метод доставки

Кожен термін - це 13-тижневий період, що охоплює мінімум 2 - 3 модулі навчання. Кожен модуль забезпечується з 11 - 48 годин лектора / семінар сесії. Сесія буде проводитися під час дня тижня або вдень у вихідні дні.


Методи оцінки

Все оцінювання в програмі здійснюється за допомогою завдань, в яких студенти повинні застосовувати відповідні знання в організаційному контексті.


Випускний і ступінь

Студенти, які успішно пройдуть і пройдуть модулі, передбачені структурою курсу, будуть нагороджені магістром ділового адміністрування з університету Нортумбрія.

Нагороди за програмою "Ступінь" будуть такими ж, як і випускникам, що навчаються в університеті.


Плата за програму

Загальна плата охоплює реєстрацію в університеті, лекції / навчальні посібники / семінари та оцінки, такі як завдання / тести / іспити / проекти (де це можливо), програмні матеріали в цифровому форматі, ступінь (якщо зароблено) та стенограма.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Детальніше

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Згорнути
Сінгапур , Сінгапур , Сінгапур + 2 Більше Менше

Акредитації

AACSB Accredited