Майстер-клас електронного навчання з бізнес-стратегії Blockchain

Загальні відомості

Опис програми

Blockchain має потенціал перетворити майже кожну галузь, навіть Financial Inclusi

Раз у раз з'являється по-справжньому нова революційна технологія - і змінює світ таким, яким ми його знаємо. Ці технології завжди відводять нас до тих місць, до яких ми ніколи не уявляли собі досягнення. Двигун дозволив нам подорожувати на далекі відстані і зробив світ меншим місцем, телефон змінив парадигму для спілкування, і, звичайно, Інтернет революціонізував розповсюдження інформації, як ніхто ніколи не вважав можливим. Зараз з’являється нова руйнівна технологія - і вона лише почала розкривати свій потенціал.

Blockchain - одна з найбільш обговорюваних і домінуючих тем у новинах та науці, хоча все ще існує велика невпевненість у тому, що це за технологія - і який справжній потенціал може бути. Технологія блокчейн в основному асоціюється з криптовалютами в публічних дискусіях, особливо з біткойнами. Але ще важливіше, що блокчейн показав, що він має потенціал для вирішення майже кожної проблеми цифрової інфраструктури.

Мета цього курсу - надати вам всебічні знання про ідею та можливості blockchain, з точки зору потенційного бізнесу. Учасники курсу зможуть розрізнити, де реалізація блокчейна може стати корисним додатком або бізнес-моделлю. Завдяки різноманітним практичним уявленням та прикладам експертів, ви не тільки дізнаєтесь про їх кращі практики, але і про те, як блокчейн-проект можна успішно реалізувати у вашій компанії та галузі.

Будьте частиною змін і дізнайтеся, як ви та ваша компанія зможете отримати прибуток від технології blockchain!

Що ми пропонуємо

 • Інтерактивний курс електронного навчання, що включає відео лекції, читання, практичні вправи, онлайн-тести та тематичні дослідження.
 • Розроблені навчальні матеріали для максимального ефекту навчання для людей з обмеженим часом.
 • Форум для обговорення питань, пов'язаних з курсами, а також для обміну думками та досвідом з однокласниками та репетиторами.
 • Персоналізована підтримка вашої команди FSDF e-Campus.

Цільова аудиторія

Управління бізнес-портфелем, професіонали стратегій, розробники бізнесу, підприємці, фахівці з фінансів.

Деталі курсу

Цей курс розроблений так, щоб він був гнучким і вписувався у ваш власний графік та потреби. Однак ми надамо вам рекомендації, щоб якомога більше взяти участь у цьому курсі.

Ваш графік: Ми надамо вам графік курсу, включаючи добровільні та обов'язкові терміни. Графік курсу слугує орієнтиром для вашого особистого розкладу навчання і допоможе вам виконати програму протягом заданих часових рамків.

Вправи: Хоча вправи за сценарієм не є обов'язковими, ми наполегливо радимо використовувати їх як можливість перевірити свої знання та підготуватися до випускного іспиту.

Можливості роботи в мережі: Використовуйте форум, щоб представити своїх однолітків та розпочати обговорення інтересів.

Зміст курсу

 • Підрозділ 1: Освоєння блокчейна для вашого бізнесу
 • Блок 2: Криптовалюта та токенізація
 • Блок 3: Використання блокчейна в різних галузях промисловості

Робоча навантаження

Курс займає 6 тижнів, передбачаючи 8-10 годин самостійного навчання на тиждень. Він складається з 3-х одиниць, які будуються один на одного. Ви будете приймати одиниці послідовно і вам потрібно буде пройти онлайн-тест, перш ніж отримати доступ до наступного підрозділу.

Останній підрозділ включає завдання, яке має бути подано у встановлений термін.

Після успішного закінчення курсу ви отримаєте підтвердження про закінчення курсу.

Збори*

Навчання: 750 євро

Знижки:

 • 10% групова знижка (для 2 або більше учасників, які працюють в одній і тій же установі, повідомили нам перед тим, як сформувати рахунок)
 • 10% для випускників FS
 • Для отримання додаткових пакетів компанії, будь ласка, зв'яжіться з нами

Варіанти оплати

 • Банківський переказ (збори банку покриваються учасниками)
 • Кредитна карта
 • PayPal

Оплата в розстрочку, на жаль, неможлива.

* Можливі зміни

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Згорнути
Франкфурт , Мюнхен , Штутгарт , Гамбург + 3 Більше Менше