Майстер мистецтв у міждисциплінарних дослідженнях

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Майстер мистецтв у міждисциплінарних дослідженнях пропонує програму, яка відповідає вашим академічним цілям. Забезпечуючи варіанти інших програм РРР, ми можемо забезпечити освіту, сформовану вашими унікальними прагненнями.

У Royal Roads University ми розуміємо, що ваша робота та особисте життя не завжди можуть зайняти місце для вашої освіти. Ось чому ми пропонуємо ступінь вищої кваліфікації, яка забезпечує вас професійними вимогами до життя, дозволяючи вам зустрітися з особистими.

Близькість до кампусу RRU не повинна бути проблемою. Ви можете зробити ваш МА в міждисциплінарних дослідженнях повністю онлайн, або ви можете включити короткострокову резиденцію на території кампуса у вашу програму. Наші аспіранти досягають успіху, тому що їм дається можливість досягти здорового балансу між реальним світом і реальною освітою.

Знімок

Майстер мистецтв у міждисциплінарних дослідженнях пропонує магістри, що складається з елементів інших програм РРУ, що дозволяє нам забезпечити освіту, сформовану вашими унікальними прагненнями. Студенти отримують величезну користь від індивідуальної освіти, яка пропонує програми відповідно до їх унікальних інтересів та графіків, а роботодавці залучаються до кандидатів, здатних відповідати конкретним вимогам професійного світу. Ось як кожен перемагає. Саме тому студенти аспірантів Royal Road завжди користуються попитом.

Наша система

Ця програма випускної магістерської програми пропонується у двох форматах: онлайновому або суміщеному доставці, який поєднує в собі онлайн-курс з одним резиденцією на кампусі. І оскільки ми прагнемо забезпечити індивідуальну освіту, всі наші студенти тісно співпрацюють з нашим керівником програми, щоб розробляти індивідуальні академічні плани, розроблені відповідно до їхніх конкретних потреб. Ця унікальна система, яка складається з двох або більше областей навчання, дозволяє студентам, що закінчили навчання, Royal Roads, щоб розпочати міждисциплінарний курс навчання, який поєднує в собі особисту пристрасть та професійний інтерес.

* Це не самостійне дослідження чи модель когорти. Курси не є самостійними, їх дати початку та закінчення можуть бути різними.

Наші студенти

Royal Roads University залучає більше, ніж просто студентів магістра, що прагнуть взяти активну участь у розробці свого навчального досвіду. Вона також приваблює керованих, цілеспрямованих людей, які хочуть більше від своєї кар'єри та мають спільне бажання змістовно застосовувати свою освіту в їхніх організаціях та громадах. Більшість наших аспірантів вже працюють професіоналами. Саме тому ми прагнемо запропонувати програму, яка об'єднує професійний досвід з практичною освітою.

Зобов'язання

Вимагаючи 2-2,5 років навчання, ця програма забезпечує гнучкі варіанти планування, які поєднують онлайн-навчання з магістерською дипломною освітою з одним факультативним короткостроковим резиденцією в кампусі.

* Кожен он-лайн курс може вимагати до 20 годин навчання в тиждень. Робочі фахівці заохочуються враховувати це при розробці програми навчання в магістратурі в програмі міждисциплінарних досліджень.

78769_RoyalRoadsUniversity_5.jpg

Останнє оновлення Червень 2019

Про навчальний заклад

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Детальніше

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Згорнути