Майстер освіти (університет Монаш)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університет Монаш

Структура та зміст

Цей курс стосується навчання в школах, робочих місцях та громадах. Він об'єднує дослідження та практику, щоб зробити вас сильним мислителем, зацікавленим практиком і досвідченим спеціалістом у галузі освіти.

Цей курс стосується професійних навчальних потреб педагогів, адміністраторів освіти, менеджерів, політиків та інших осіб, які зацікавлені або беруть участь у навчанні та освіті або освітній роботі у широкій спільноті, незалежно від того, чи є вони локальними чи міжнародними. Ви поширюєте свої знання про основні навчальні конструкції, поглиблюєте своє професійне навчання в спеціалізованих сферах та підвищуєте свою кваліфікацію як професійного допитувача.

Студенти повинні заповнити 4 одиниці (2 основні 2 факультативи) з наступних одиниць, перерахованих нижче:

Основні модулі

  • Розвиток учнів та навчання
  • Професійний проект

Факультативні (Виберіть 2 одиниці з 5)

  • Розуміння інтеграції в навчальні спільноти
  • Підтримка позитивної поведінки
  • Провідні організаційні рішення
  • Внутрішнє лідерство: Розуміння себе та інших
  • Створення партнерства з сім'ями та громадами

Вимоги щодо вступу

Тривалість: 12 місяців за сумісництвом (4 одиниці, 48 балів для завершення)

  • Ступінь бакалавра в суміжній галузі та мінімум два роки відповідного професійного досвіду.
  • Чотирирічний диплом бакалавра та диплом магістра або диплом магістра в будь-якій галузі та мінімум два роки - відповідний професійний досвід.
  • Кандидати з іншою професійною кваліфікацією та досвід роботи розглядаються в кожному окремому випадку.

Кандидатам, які не відповідають майстер-прийому, може бути надано вступ до сертифіката випускника освіти. Після завершення випускного сертифіката освітніх студій з середньою кількістю кредитів, студенти будуть зараховані безпосередньо до 4-х одиниць.

метод доставки

Кожен термін - тримісячний період, який охоплює 1 курс навчання. Кожна одиниця складається з 20-ти контактних годин і буде проводитися на тиждень 4 або 5 тижня терміну, з четверга до неділі, після годин роботи у вечірній час та / або у вихідні / святкові дні.

Методи оцінки

100% курсових робіт

Випуск та ступінь

Студенти, які успішно пройдуть та пройдуть модулі, передбачені структурою курсу, будуть нагороджені магістром освіти з університету Монаш.

Нагороди за програмою "Ступінь" будуть такими ж, як і випускникам, що навчаються в університеті.

Комісійні

Загальна плата охоплює реєстрацію в університеті, лекції / навчальні посібники / семінари та оцінки, такі як завдання / тести / іспити / проекти (де це можливо), програмні матеріали в цифровому форматі, ступінь (якщо зароблено) та стенограма.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Детальніше

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Згорнути
Сінгапур , Сінгапур , Сінгапур + 2 Більше Менше