Майстер спеціальних та додаткових навчальних потреб

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Зміст курсу

Цей захоплюючий курс, який поставляється в Інтернеті, - це співпраця між Університетом Східного Лондона та Institute of Child Education and Psychology Європи ( ICEP Europe ). Підтримуючи останні дослідження в галузі спеціальної освіти, курс спирається на існуючі навички та навички учасників. Метою є підвищення якості освіти для дітей та молоді з особливими та додатковими потребами в навчанні в усьому світі. Курс має міжнародний смак, набираючи студентів з таких країн, як Австралія, Гонконг, Кувейт, ОАЕ, Ірландія, Канада та Нова Зеландія. Це стосується не лише Великобританії, а й погляду на те, як політика реалізується у всьому світі. Один з найцікавіших аспектів даного курсу полягає в тому, що знання спів-побудовано через онлайн-форуми дискусій. Будучи студентом, ви поділитесь своїм досвідом і знаннями про політику та практику в своєму власному контексті, що призведе до більш глибокого розуміння глобальних проблем у спеціальних та додаткових навчальних потребах для всіх учасників. Успішне завершення цієї магістерської програми, призводить до нагороди MA спеціальних та додаткових навчальних потреб з Університету Східного Лондона.

Курс пропонує різноманітні модулі, розроблені фахівцями у цій галузі. Ми розробили модулі, щоб покращити свої знання щодо низки навчальних потреб, а також розвивати своє рефлексивне та критичне мислення про теорії включення та навчання.

  1. Як UEL, так і Institute of Child Education and Psychology Європи (ICEP) мають багаторічний досвід у наданні високоякісних курсів у сфері спеціальних навчальних потреб в Великобританії, Ірландії та на міжнародному рівні.
  2. Онлайн-формат курсу та гнучкість плати за модулі на індивідуальній основі дають вам можливість обробити існуючий графік та отримати визнану університетську кваліфікацію незалежно від місця розташування.

Вимоги до вступу

З DEGREE Мінімум 2: 2 Почесні збори Інші вхідні маршрути Ми також розглянемо сертифікат освіти; підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах з помітним співвідношенням досвіду. Англійська мова Вимоги Загальний IELTS 7.0 з мінімум 6,5 у написанні, розмові, читанні та прослуховуванні (або визнаному еквівалентному).

Як ти навчишся

Курс повністю доставляється в Інтернеті. Кожен модуль включає в себе матеріали для читання та посилання на відповідні та поточні правила, а також аудіо та відео матеріали, які використовуються для покращення навчання. Як студент, ви можете скористатись нашою онлайн-бібліотечною установою, надаючи доступ до широкого кола електронних книг та електронних журналів. Ви також берете участь у серії інтерактивних завдань, в яких ви та ваші співгромадяни обговорюють питання, висунуті з урахуванням вашого власного контексту навчання та освітнього фону. Ці завдання заохочують взаємодію між учасниками, що дозволяє вивчати теорію та практику колег-професіоналів. Завдання також допомагають вам розвивати свої ідеї шляхом обговорення з іншими, перш ніж наближатися до завдань оцінювання. На додаток до онлайнових дискусій, за допомогою яких щотижня залучається модульний викладач, ви маєте доступ до модуля-репетитора через онлайн-посібники. Ви також маєте доступ до широкого спектру спеціалізованих знань у галузі спеціальних та додаткових навчальних потреб протягом усього курсу. Репетитори всі працювали професійно на високому рівні у галузі та мали досвід роботи з учасниками з широкого кола культур, фону та професійного контексту. "Курс має вібрацію, викликана різноманітним досвідом наших студентів", - каже керівник курсу Ніколь Уайтлау. "У нас є вчителі, помічники для навчання, соціальні працівники, працівники з підтримки дорослих та багато іншого, беручи участь у поділі їхніх поглядів на спеціальні потреби та включення. Це ще більше посилюється за рахунок міжнародного охоплення курсу. У нас є студенти з усього світу, які навчаються спільно та підтримують один одного ". Ваше професійне навчання розвивається за допомогою модуля" Дослідження та методологія ", який готує вас до написання дисертації на 14 000 слів. Для завершення дисертації ви виконуєте невеликі дослідження в освітній сфері. Ви зв'яжете теорію та поточні дослідження з цікавою темою, яка дозволить вам поміркувати про власну практику та планувати зміни.

Що ти навчишся

Цей курс є актуальним як для основних, так і для спеціалістів, і загальною метою є підвищення спроможності вчителів та інших фахівців ефективно реагувати на різноманітні освітні потреби всіх учнів, включаючи тих, хто має спеціальні та додаткові освітні потреби. Ви отримаєте тверду основу для розуміння цілого ряду спеціальних освітніх потреб. Ви будете розробляти детальні знання про конкретні особливі потреби, включаючи аутизм, дислексію та соціальні та емоційні проблеми психічного здоров'я. Протягом всього курсу вам буде надано підтримку для розробки критичного розуміння теорії поряд з практичними знаннями, які ви отримаєте. Учасникам пропонується встановити зв'язки між теорією та власною практикою та стати рефлексивними практиками, які здатні активно та стратегічно мислити про надання школярам спеціальних та додаткових навчальних потреб.

Що ти навчаешся

Модулі

  • Дисфункція аутичного спектру: сучасні перспективи та найкраща практика (варіант)
  • Дислексія та грамотність: проблеми, перспективи та найкраща практика (варіант)
  • Розуміння перспектив поведінки та найкращої практики (варіант)
  • Інклюзивна освіта: співпраця та найкраща практика (варіант)
  • Винятково здатні учні: перспективи теорій та найкраща практика (варіант)
  • Прикладний поведінковий аналіз: критичне вивчення та практика (варіант)
  • Методи дослідження та дисертація (основні)

Ваша майбутня кар'єра

Цей курс допоможе вам розробити низку переказних навичок, які є бажаними у найрізноманітніших кар'єрах. Ці навички включають знання теорій, законодавства, політики та практики, комп'ютерної грамотності, планування та управління часом та письмового спілкування. Ви також продемонструєте свою здатність критично мислити та розробляти та проводити невеликі дослідження. Навички та знання, які ви будете розвиватися в цьому курсі, дозволять тим, хто працює у викладанні, отримати досвід у все більш популярному районі спеціальних потреб. Однак цей курс також може підтримувати кар'єри в таких сферах, як терапія, допоміжна робота, соціальна робота, освітня психологія та робота з дорослими з додатковими потребами.

Що ми досліджуємо

Доктор Паула Босанке, який викладає як курси MA Education, так і MA спеціальних освітніх потреб, є всесвітньо відомим експертом з самостійного навчання та лісів. Її розмови з даного питання знаходяться на високому попиті на місцевому та національному рівнях для викладання помічників та вчителів, зосереджуючись на тому, як вони можуть надати школярам, ​​особливо тим, хто має спеціальні освітні потреби, бути незалежними учнями. Д-р Уейн Теннент, який викладає курс "Магістр освіти", є фахівцем з розуміння читацької мови, написавши дві книги з даної теми та провів численні проекти в школах, які продемонстрували вплив на досягнення учнів у цій галузі. Він широко співпрацює з Асоціацією грамотності Сполученого Королівства. Дослідження Ніколя Уайтлау та Джулі Гаріаццо, обидва з яких навчаються на спеціальному курсі "Спеціальні навчальні потреби", входять до сфери аутизму, а доктор Маргарет Етерінгтон, керівник курсу магістерської освіти, є експертом з мистецтва та гендеру в освіті . Джон Маклін, лідер магістерської освіти в галузі освіти, проводить дослідження лідерства в школах щодо теорії складності. Уоррен Кідд, PGCert Викладання та навчання в курсі вищої освіти курс, дослідження в області ідентифікації вчителя і широко опублікував у галузі соціології та викладання та навчання. Курс нашої професійної докторської програми (EdD) спирається на вступ дослідників з усіх шкіл школи та громад. Її очолює д-р Геррі Черніавський, який широко опублікував в області викладання і навчання, ідентифікацію викладачів та педагогів, продовження професійного розвитку (CPD) та учнівського голосу. Член-засновник Міжнародного форуму розвитку педагогічного педагога (InFoTED), він служить в Британській освітній асоціації досліджень (BERA) і є головою Британської навчальної програми Беріа. Джеррі є національним викладачем Академії вищої освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ICEP Europe is the trusted source for online continuing education and professional development for educators and allied professionals who work with children and young people. Specialising in psycholog ... Детальніше

ICEP Europe is the trusted source for online continuing education and professional development for educators and allied professionals who work with children and young people. Specialising in psychology and special needs, our courses are all developed and taught by leading practitioners in their fields. Our aim as an organisation is to assist all children in reaching their full potential through the highest quality continuing professional development. Згорнути