Майстер із зміни клімату

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Підписання в 1992 р. Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміни клімату поклало початок набору ініціатив, спрямованих на стримування відсутності стурбованості, які до цього існували щодо викидів певних газів в атмосферу, переважно вуглекислого газу та метану. підвищення глобальної температури Землі.

Пізніше, з підписанням Кіотського протоколу в 1997 році та подальшим його набуттям чинності, остаточне схвалення було надано для включення з більш-менш успішним явищем в урядові програми розвинених країн до приватних інвестицій і, зрештою, щодня і сприйняття громадянського суспільства.

Однак, незалежно від конкретних інтересів, все ще існує великий брак знань про механізми зміни клімату та його наслідків для біорізноманіття, виробничих систем та населення загалом, отже, необхідність кваліфікованого персоналу для проведення заходів і приймати рішення в боротьбі з глобальним потеплінням.

Представлений тут майстер із зміни клімату відповідає на необхідність підготовки критичних фахівців у різних секторах, які знають, як шукати альтернативи та скористатися бізнес-можливостями, що випливають із цього явища, для формування планів адаптації та пом'якшення наслідків у проектах досліджень, розробок та інновацій. .

З цієї причини вважається важливим підготувати учня до попередньої екологічної бази, яка дозволяє йому зрозуміти основні проблеми зміни клімату і, таким чином, досягти після вивчення другої частини інтегративного бачення проблеми на рівні навколишнього середовища, політико-соціальні та економічні.


Тривалість, структура кредиту та ступінь

Орієнтовна тривалість магістерської програми зі зміни клімату - 920 годин (92 кредити).

Щодо розподілу часу, встановлено, що:

  • Будучи дистанційною програмою та не підлягаючи урокам віч-на-віч, конкретна дата початку не встановлюється, тому студент може формалізувати зарахування в будь-який час за умови, що є місця.
  • З академічних та навчальних причин існує мінімальна тривалість Програми один рік.
  • Максимальний доступний час для виконання Програми - два роки. У цей проміжок часу студент повинен скласти всі відповідні оцінки, а також підсумковий проект або дипломну дисертацію.


Стипендії

Фонд Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) періодично виділяє економічну позицію для навчальних стипендій FUNIBER .

Щоб подати заявку, вам потрібно лише подати заявку на стипендію на головну сторінку порталу з необхідними даними, і Оціночна комісія перевірить придатність вашої заявки на надання фінансової допомоги у вигляді стипендії FUNIBER Training.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Детальніше

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Згорнути