Міжнародні кордони в усьому світі швидко зменшуються з появою глобалізації. Освіта є ключем до більш світлого майбутнього, і зі зменшенням земної кулі необхідно, щоб ми розуміли бізнес і людей більш тісно не тільки в наших географічних приміщеннях, але і на міжнародному рівні.

Вплив технології, що відіграє важливу роль у розумінні експонентних змін, що відбуваються в контексті глобального бізнесу, є те, з чим ми повинні йти в ногу. Таким чином, розуміння управління бізнесом з міжнародної точки зору є надзвичайно важливим, і хороша освіта вищого менеджменту може заповнити цю порожнечу того, що бізнес робить зараз, і що можна зробити в майбутньому для поліпшення нашого управління бізнес-функціями.

International MBA - це дуже ретельно розроблена програма для заповнення критичного розриву точних бізнес-потреб з бажанням компаній, які бажають отримати навички у своїй робочій силі. Програма охоплює всі основні сфери бізнес-функцій, які для менеджера і стратегічного лідера є надзвичайно важливими для розуміння, оскільки зрештою зайняти більш високі посади в бізнесі, дуже гарне розуміння знань, навичок і компетенції на арені всіх бізнес-функцій більш-менш обов'язковою вимогою.

Міжнародна програма МВА робить саме це, вона в основному готує вас до вашої прогресії сходи, щоб приймати більш високі посади в організаціях, і зробити значний внесок у роботу, яку ви виконуєте.

Модулі

Основний

  • Міжнародний маркетинговий менеджмент
  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Управління операціями
  • Стратегічне управління змінами

Спеціалізація

  • Стратегічний менеджмент та лідерство
  • Управлінський облік та фінанси

Науково-дослідний проект / Дисертація

Оцінка Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS)

Оцінювання використовуватиметься професійно відповідними методами, які вимагають від студентів реалістичної ролі роботи і створення роботи у форматах, які очікуються в бізнесі. Тематичні дослідження, проблеми та приклади, що використовуються в оцінках, повинні бути актуальними та мати необхідний спектр питань, які студенти повинні розглянути на цьому рівні дослідження. Студенти зможуть застосувати своє розуміння теорії до своїх досліджень і до запропонованих ними рішень проблем.

Критерії прийнятності

Заявники для зазначеного курсу повинні відповідати наступним критеріям

1. Ступінь бакалавра з визнаного університету

2. Володіння англійською мовою, еквівалентне IELTS 6.0 і вище.

3. Вік 20 років і вище

4. Кандидати, які мають досвід роботи не менше 2 років

Доставка курсів і тривалість

Педагогіка була ретельно розроблена з урахуванням напруженого графіку роботи професіоналів і вимагає мінімального відсторонення від їхнього соціального та професійного життя.

Всі факультети, які проводять заняття, мають відповідний практичний досвід у галузі, разом з академічним досвідом. Це призводить до цілісного розуміння практичного навчання, яке має відношення до поточної динамічної бізнес-середовища.

EBS надає курс за допомогою звичайних кабінетів на місці, сучасних онлайн-інтерактивних класів, змішаних навчальних сесій і навіть моделей самостійного навчання. Наша електронна бібліотека надає учням доступ до безлічі книг, журналів, білих документів, статей та презентацій, щоб підвищити загальний рівень знань та покращити їхню компетенцію.

Курс складається з 12 місяців і не повинен перевищувати максимальну тривалість 24 місяці. Після успішного завершення, студент зможе взяти участь у церемонії скликання в університетському містечку Гуглієммо Марконі в Римі, Італія.

Глобальний клас.

Учні з більш ніж 40 країн, з різних часових поясів, культур та фонів зібралися на наших онлайн-інтерактивних класах для співпраці, залучення, ідеї, натхнення та обміну досвідом. Вони будують мережі і створюють дружбу на все життя.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Eaton Business School

Переглянути 1 інших курсів в Eaton Business School »

Останнє оновлення Травень 18, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
12 - 24 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
9,000 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date