Наносертифікат у інтегральному підприємництві

Загальні відомості

Опис програми

  • Факультет: Чак Шрайнер, кандидат технічних наук, MBA
  • Нанокурси - 9 частин серії
  • 3 години на тиждень, 9 тижнів

За допомогою цієї єдиної покупки ви зможете взяти всі дев'ять наших дев'ятисерійних серій інтегрального підприємництва, які викладає Чак Шрайнер, кандидат наук, MBA. Ця серія знайомить вас з новим інтегральним способом перегляду підприємництва та дає вам інструменти для швидкого початку створення власного майбутнього. Гіперкомплекс, порушене середовище вимагає нового способу подумати про те, як ми підходимо до запуску малого бізнесу. Вам потрібно чітко зосередитись на серці, а також вдосконалити свої ділові навички.

Після завершення вам видадуть наносертифікат, яким ви зможете ділитися з однолітками та колегами, а також публікувати у своїх профілях соціальних мереж. Якщо у вас є якісь запитання щодо серії, повідомте нас про це. Нижче наведено опис кожного нанокурсу, включеного в серію.

Інтегральне підприємництво, частина перша - вступ

Опис нанокурсу:

Цей нанокурс вводить інтегральну теорію Кена Вілбера, оскільки вона стосується успішного підприємництва в 21 столітті. Кен Уілбер - плідний письменник, вплив якого на думки лідерів продовжує зростати. Студенти отримають огляд деяких ключових ідей Вілбера, уявлення про природу загроз людству, які створює 21 століття, та модель того, як підприємці можуть бути успішними, сприяючи вирішенню нашого колективного добробуту.

Частина друга інтегрального підприємництва - основні рішення: місія та стратегія

Опис нанокурсу:

Надає огляд перших речей, які підприємець враховує при відкритті бізнесу, щоб збільшити ймовірність життєздатності: Місія, оцінка ринку, обсяг та характер первинної пропозиції, необхідні ключові компетенції, вимоги до капіталу та початкові етапи. оформлена в контексті імперативів 21 століття.

Частина третя інтегрального підприємництва - Операції: Початок роботи

Опис нанокурсу:

Він забезпечує основу для створення та виконання перших важливих етапів. Акцент на зосередженості на ринку як рушійному способі розроблення та оформлення пропозиції. Значна увага приділяється створенню фокусу та пріоритетності, тому підприємець організовує свою зосередженість на тому, що найбільше важливо в найближчій перспективі.

Інтегральне підприємництво, частина четверта - інтегральний розвиток лідерства

Опис нанокурсу:

Орієнтація на лідерство - оптимальна ефективність, розвиток здатності впливати та підтримка енергії та оптимізму через неминучу турбулентність відкриття бізнесу. Впровадження основних методів зростання для поглиблення духовної обізнаності та розвитку зрілої психологічної та моральної поведінки.

Частина п’ята частина інтегрального підприємництва - Основи економічної економіки

Опис нанокурсу:

Оцінка потреб у підтримці капіталу - скільки капіталу потрібно бізнесу, щоб досягти критичних етапів? Представляє три основні фінансові звіти, що використовуються для оцінки та спілкування з потенційними інвесторами з акцентом на прагматичну оцінку потреб у грошових потоках на ранній фазі бізнесу. Представляє основи пошуку інвестицій.

Інтегральне підприємництво, частина шоста - Планування бізнесу для капіталу та дій

Опис нанокурсу:

Представляє написання бізнес-плану, який можна одночасно використовувати для стимулювання дій та залучення капіталу. Детально описуються всі основні дії, які бізнес повинен вчинити, враховуючи залежності, терміни та рух грошових коштів. Мета полягає в тому, щоб підприємець мав змогу скласти цілісний, зосереджений підсумок цього плану.

Частина сьома інтегральна підприємництво - започаткування бізнесу

Опис нанокурсу:

Досліджує вживання конкретних дій, коли план складений - від залучення капіталу до виробництва до початкового маркетингу, продажу та дистрибуції.

Частина восьма, інтегральне підприємництво - створення організаційної культури та клімату для 21 століття

Опис нанокурсу:

Визначає та диференціює культуру та клімат та подає ключі до розвитку здорового середовища. Поширюється на ідею культури та клімату поза внутрішньою організацією та зосереджується на побудові позитивної культури та клімату серед усіх ключових зацікавлених сторін, де бізнес інтегрує моральну поведінку та фінансові результати.

Дев'ята частина інтегрального підприємництва - духовний та моральний розвиток та імператив XXI століття

Опис нанокурсу:

Розширюється на впровадження розвитку лідерства. Бізнес-лідер XXI століття стикається з надзвичайними проблемами, які сприяють зростанню нашої спроможності насолоджуватися, виконувати та лідирувати. Інтегруючи наше внутрішнє, індивідуальне життя з нашим діловим життям, щоб ми могли жити, працювати і вести з моральною ясністю, а також фінансовою проникливістю. Це лідерство, необхідне в 21 столітті.

Факультет: Чак Шрайнер, кандидат наук, MBA

2002-2016 рр. Керуючий директор, співзасновник KarmYog Education Network, штаб-квартира Pvt Ltd., штат Колката, Індія. Освітна мережа KarmYog використовувала медіа / технологічні платформи та контент, щоб забезпечити широкомасштабні освітні програми для кількох аудиторій, насамперед в Індії - від хворих на рак молочної залози до починаючих співаків, до водіїв таксі до фермерів. Наші програми мали три основні компоненти: використання засобів масової інформації та технологій як для індивідуального, самостійного навчання, так і для групового спільного навчання; зміст, який включав розум, тіло і дух у процес навчання, щоб отримати зацікавленість, необхідну тим, чия формальна освіта була обмежена достатньою для зміни поведінки; і дистрибуційні рішення, засновані на ринку та аудиторії (часто без доступу до Інтернету). Моя основна роль полягала в розробці та реалізації фінансових, стратегічних та маркетингових аспектів бізнесу, тоді як мій партнер керував творчими (технологіями, педагогікою та змістом) аспектами.

1996-2002 консультант з управління. Моя консультаційна кар'єра мала дві фази. Перша фаза (1995-1998 рр.) Проходила з бутік-консультаційною фірмою Spencer / Shenk / Capers. Я зосередився на розвитку лідерства та побудові організаційної культури. Другий етап (1997-2002 рр.) Відбувся разом із Deloitte Consulting на посаді старшого менеджера з питань зміни лідерства, працюючи з клієнтами Fortune 1000 (SC Johnson, ARCO, штат Каліфорнія тощо), які перепрофілювали свій бізнес та впровадили ERP-рішення. Моя роль полягала в тому, щоб підтримувати лідерів бізнесу, коли вони переорієнтовували весь свій бізнес та провадили великі зусилля з перепідготовки.

1988-1996 рр. Психолог приватної практики. Моя практика була зосереджена на дітях, а отже і на сімейній динаміці. Я був автором інтерактивної навчальної програми на основі CD-Rom, що навчає навичкам батьків. Інтегруючою темою мого професійного життя є використання цілісних підходів, щоб допомогти людям та організаціям дозрівати та процвітати.

Особисті інтереси:

1975 року - практик медитації та систематичних процесів росту для розуму, тіла та духу. Коли ви практикуєте подібні речі протягом тривалого періоду, трапляються хороші речі, і я отримав відчуття радості від життя, за що я дуже вдячний. Я намагаюся поділитися тим, чого я навчився, коли можу, і вважаю, що це важливо, щоб ми реінтегрували моральний і духовний розвиток у наші публічні персони. Я наставляв багатьох починаючих підприємців в Індії та США, я захоплююсь пристрастю до підприємців і вважаю, що вони є одним із ключів до того, як ми як колективне людство вирішуємо кризи, що сходяться в XXI столітті. На цьому останньому етапі свого суспільного життя я маю намір зробити все можливе, щоб допомогти підприємцям, які прагнуть успішно сприяти нашому колективному добробуту. 21 століття буде складним у тому, як людство ніколи не стикалося, і я хочу допомогти молодим людям визріти як потужні лідери розуму та мети.

Контактна інформація про нанокурси

Нанокурси для вашої зручності повністю під замовлення. Якщо у вас є питання або потрібна додаткова допомога, зв’яжіться з нами, і наша служба підтримки допоможе вам якнайшвидше.

Поодинокі нанокурси не мають права на академічний кредит. Однак студенти, які навчаються, можуть додати дванадцять нанокурсів разом, придбати опцію конвертації нанокурсів, сплатити різницю між вартістю нанокурсів та звичайним курсом триместру на рівні ступеня та подати остаточне творче завдання на оцінку. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нашим реєстратором.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

??, ?? ?? ???????? ????????????, ??? ????????? ?? ????????? ? ???? ?? ?? ????????? ?? ????????? ?? ????????? ????? ???????, ??? ??????? ??? ????, ?? ???????????? ???? ?????????? ????????. ???? ?? ???? ... Детальніше

??, ?? ?? ???????? ????????????, ??? ????????? ?? ????????? ? ???? ?? ?? ????????? ?? ????????? ?? ????????? ????? ???????, ??? ??????? ??? ????, ?? ???????????? ???? ?????????? ????????. ???? ?? ??????, ?? ?? ???, ??? ????????? ???????? ????? ????, ???? ?? ????????? ?????????? ???? ???? ? ?????????, ????????????? ?????????? ?????????, ???? ??? ????????? ?????, ??? ????????? ?????????, ?? ???????? ????????, ?? ???????????? ???? ???? ??? ??? ??????????. Згорнути