Науковий співробітник кримінального судочинства

Загальні відомості

Опис програми

Інтернет програма кримінального правосуддя університету Рейнхардт дає вам гнучкість і можливість завершити навчання в будь-який час і в будь-якому місці.

Нові студенти приймаються в програму юристів з кримінального правосуддя кожні вісім тижнів. Кожен осені та весняний семестр складається з шістнадцяти тижнів і ділиться на дві семи-вісім тижнів сесій. Літній семестр - 14 тижнів і розділений на два семи тижні сесій. Студенти пройдуть два заняття на кожну сесію в загальній складності чотирьох класів (12 семестрові кредити) за семестр.

60-годинна програма ACJ ступеня може бути завершена у вигляді п'яти семестрів з 12 кредитних годин на семестр. До цього семестрового курсу може бути застосовано до 30 семестровських годин передачі кредиту. Курси будуть вчити 100% онлайн.

CRJ 201 необхідний у першому семестрі зарахування і повинен бути заповнений класом "C" або краще, щоб залишитися зарахованим до програми.

Підручники для деяких класів будуть включені в вартість навчання і будуть доступні учням у форматі електронної книги. Деякі курси вимагають від учня придбання підручника та / або програмного забезпечення. У цих випадках студенти можуть замовити книги в Інтернеті через книжковий магазин Reinhardt University.

Асоційоване навчання з питань кримінального правосуддя

Основні необхідні курси:

 • CRJ 201 Інтернет-семінар *
 • Кримінальні докази та процедура CRJ 300
 • CRJ 310 Методи дослідження кримінального правосуддя
 • CRJ 320 Survey of American Law Enforcement
 • CRJ 330 Огляд коригувальної думки та практики
 • CRJ 340 Етичні проблеми кримінального правосуддя

* Обов'язковий курс - повинен бути прийнятий в першому семестрі зарахування

Карєрні можливості

Можливості у сфері кримінального правосуддя величезні та охоплюють місцеві, державні та федеральні рівні та навіть міжнародні можливості.

Інтернет програми "Кримінальне судочинство" університету Рейнхардт призначені для підготовки студентів до успіху. Програми служать для підготовки студентів до початкового рівня та просування в різних сферах кар'єри, включаючи:

 • Виправлення
 • Суди
 • Правозастосування
 • Пробація та відпустка
 • Безпека

Ці онлайн-програми в Reinhardt розроблені, щоб допомогти студентам, які будують кар'єру у кримінальному судочинстві, а не ті, хто просто шукає роботу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Детальніше

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Згорнути