Образотворче мистецтво MA (дистанційне навчання)

Загальні відомості

Опис програми

Образотворче мистецтво МА OCA

Результати оцінювання в березні майже є, і для деяких студентів він закінчує ступінь їх ступеня у Відкритому коледжі мистецтв. Для тих, хто хоче продовжувати роботу вперед, а також для інших художників і практиків, які хочуть здобути післядипломну освіту, MA Fine Art OCA - це трирічна програма за сумісництвом, яка пропонує студентам академічні виклики та інноваційну доставку.

Запущений у 2011 році, це було перше MA образотворче мистецтво в Європі, яке було запропоновано відкритим навчанням, і це перший крок OCA до забезпечення аспірантури за 30-річну історію.

Працьовитість і мислення для себе високо цінуються в мистецтві. Баланс структури OCA з навчальної програми та самонаправлення є плідним поєднанням. Це той, хто дозволив мені розвинути власний голос, що не впливає на діловий стиль. ОУ відкрив нові аспекти вивчення та практики, включаючи дослідження.

Елеонора Макфарлейн

Образотворче мистецтво OCA MA готує студентів до професійної практики за обраною ними дисципліною, підтримуючи існуючу практику та прагнення студентів, що працюють в широкому діапазоні засобів масової інформації, включаючи живопис, малюнок, скульптуру, друк, монтаж, виставу, роботу, засновану на часі, цифрове мистецтво та фотографії. Акцент програми робиться на студійній практиці, з теорією, контекстом та професійною практикою.

МА дозволив мені бути набагато більш експериментальним у своїй роботі. Це відкрило мій погляд на подальше вивчення матеріалів, більше піклуючись про процес і менше про результат, ніж я раніше. Я втратив сподівання на створення твору, тому зараз я набагато розпущеніший, більш експериментальний художник.

Амелія Вілсон

Гнучкість програми образотворчого мистецтва MA завдяки онлайн-доставці та за сумісництву робить її доступною для студентів, які через трудові та сімейні зобов’язання не могли б інакше розглянути можливість навчання на вищому ступені.

Студенти проходять курси разом у когорті, обмінюючись досвідом та навчаючись за допомогою групової та індивідуальної роботи. Навчальна програма будується від більш структурованої програми до автономного вивчення з акцентом на розслідування, критичне відображення та дослідження. Завдяки лекціям, семінарам, навчальним посібникам та критикам, а також підтримці навчальних посібників студенти отримують перевагу від досвіду основних викладачів курсу та запрошених лекторів та репетиторів, які мають широкий спектр знань, включаючи курацію, медіа та маркетинг, теорію мистецтва, професійна практика та суміжні дисципліни (наприклад, антропологія).

Програма по-справжньому позитивно вплинула на мою практику арт-терапії та психотерапії. Побуття в коледжі протягом дня є нереальним для багатьох людей, і плата за денні курси може бути надмірно високою. Навпаки, я вважаю гнучкість та усвідомлення студентами різних обставин дуже вражаючими. Надзвичайно підтримує, збагачує та надихає зустріч із групою художників з усього світу.

Джейн Дадлі

Шляхи прогресування є індивідуальними, а також колективними. Для деяких студентів прогресування відбувається через отримання комісій за роботу. Для інших мова йде про викриття їхньої роботи перед зростаючою аудиторією через виставки у конкретних галереях. Не менш важливим свідченням прогресу для студентів є збільшення діапазону та впливу їхніх одноліткових мереж на національному та міжнародному рівнях або перехід до подальшого, пов’язаного з цим навчання чи роботи в галузі мистецтва.

Я можу з упевненістю сказати, що програма перевершила мої очікування і що моя робота та образи покращилися. Я краще знаю сучасних та історичних художників та творів. Я чіткіше зосереджуюсь на тому, куди йду зі своєю власною практикою.

Марк Даніельс

Вивчіть ступінь магістра образотворчого мистецтва за допомогою OCA

Наша програма образотворчих мистецтв MA - це унікальний аспірантуру, що надається дистанційним навчанням.

Це ідеально для творчих практиків, які прагнуть розвивати свою майстерність далі, викладачів, які хочуть розвивати власну практику, щоб повідомити їх викладачів, або магістрантів, які прагнуть досягти аспірантури за межами звичайної системи вищої освіти.

Огляд курсу

Наша програма MA Fine Art раніше була трирічною, заочною, пропонуючи вам академічні виклики та унікальну можливість покращити свою практику. Створена в 2011 році, це було перше дистанційне навчання MA Fine Art в Європі. Цього року OCA створить дворічну модель викладання програми MA Fine Art, яка буде відрізнятися від попередньої трирічної моделі. Деталі про структуру курсу наразі розробляються. Для отримання оновлень надішліть форму запиту. Очікується, що дворічна модель викладання буде готова до прийому на 2020/2021 роки, починаючи з серпня 2020 року.

Завдяки онлайн-програмі та за сумісництвом наша програма образотворчого мистецтва є доступною для всіх, хто через роботу, турботу чи сімейні зобов’язання інакше не міг би розглянути навчання на вищому ступені.

Наше образотворче мистецтво MA вводить професійну практику у вибрану дисципліну та пропонує підтримку ваших прагнень. Курс охоплює широкий спектр засобів масової інформації, включаючи живопис, малюнок, скульптуру, виготовлення друку, інсталяцію, перформанс, роботу на основі часу, цифрове мистецтво та фотографію. Акцент програми робиться на студійній практиці, з теорією, контекстом та професійною практикою.

Ви будете подорожувати курсом разом з іншими студентами в когорті; обмін досвідом та навчання за допомогою групової та індивідуальної роботи. Навчальна програма будується від більш структурованої програми до автономного вивчення з акцентом на розслідування, критичне відображення та дослідження. Завдяки лекціям, семінарам, навчальним посібникам та критикам, а також підтримці підручника один на один ви отримаєте користь від досвіду основних викладачів курсу та запрошених лекторів. Ці професіонали мають видатний спектр знань, включаючи кураторство, засоби масової інформації та маркетинг, теорію мистецтва, професійну практику та спеціалізовані дисципліни (наприклад, антропологія).

Шляхи прогресування є індивідуальними, а також колективними. Для деяких студентів прогресування відбувається через отримання комісій за роботу. Для інших мова йде про викриття їхньої роботи перед зростаючою аудиторією через виставки у конкретних галереях. Незалежно від вашого прагнення, незалежно від того, чи буде це розширення і вплив ваших мереж на національному та міжнародному рівнях, перехід до подальшого пов’язаного вивчення чи роботи в мистецтві, цей курс ідеально підходить для вас.

Курс філософії

Курс охоплює широку, засновану на практиці філософію образотворчого мистецтва, що дозволяє гнучкість практики від роботи на основі навичок до концептуальної практики. Курс включає:

 • Один за одним навчання через телефон, електронну пошту чи відеоконференції
 • Інтернет-семінари
 • Відео лекції та презентації
 • Обговорення та критичні стосунки між колегами
 • Групові проекти
 • Доступ до бібліотеки мистецтв Бриджмена світового класу та цифрових ресурсів від University for the Creative Arts
 • Орієнтація в режимі онлайн та практичні заняття в студії.

Керолайн Райт - керівник програми з магістра образотворчого мистецтва

«Моя практика охоплює візуальні та виконавські роботи, що реагують на сайт, використовуючи різноманітні засоби масової інформації, як скло та золото. Я створив роботу для міст і сільських просторів, громадських просторів, галерей, театрів, церков, на безлюдних незаселених островах, а також для глядачів у 100-х і тих… "

Зміст курсу

У цій ступеня є загалом 180 кредитів ВНЗ, які охоплюють основні елементи, включаючи наступні цілі:

Візуальний запит

 1. Отримати розуміння цілого ряду відповідних методів дослідження, а також навичок спілкування та академічної мови, що стосуються предметної галузі
 2. Виробити спекулятивний та дослідницький підходи до мистецької практики шляхом застосування рефлексії, оцінки та синтезу
 3. Підготуйте основу роботи, яка демонструє інтеграцію теоретичних та практичних питань, критичного усвідомлення та розуміння сучасного контексту

Практика тестування

 1. Розширити відповідну область дослідження та встановити параметри для своєї дослідницької діяльності
 2. Проаналізуйте концептуальний контекст своєї практики для створення творчих ідей та практик
 3. Продемонструйте особисту відповідальність та незалежну думку через інтегрований підхід до практики та контекстуальних питань

Резолюція та експозиція

 1. Демонстрація вищої стипендії у вашій художній практиці та контекстній роботі
 2. Продемонструйте складне розуміння складних концепцій за допомогою письмової та професійної презентації в студії
 3. Продемонструйте розвиток самодостатності та чітке бачення та стратегію для забезпечення постійної професійної практики поза курсом

Особиста підтримка репетиторів

Репетитори, які підтримують наш магістр з образотворчого мистецтва, - це як практикуючі художники, так і досвідчені викладачі ВНЗ.

Час та зарахування

Цього року OCA створить дворічну модель викладання програми MA Fine Art, яка буде відрізнятися від попередньої трирічної моделі. Деталі про структуру курсу наразі розробляються. Для отримання оновлень надішліть форму запиту. Очікується, що дворічна модель викладання буде готова до прийому на 2020/2021 роки, починаючи з серпня 2020 року.

Доставка

Курс проводиться в основному за допомогою технологій електронного навчання, включаючи онлайн-семінари та групові обговорення для однолітків. Незалежна дослідницька та практична студія є важливим елементом курсу.

Закордонні студенти

Розглянуто питання участі закордонних студентів у програмі магістратури. Ми визнаємо, що вони можуть перебувати в іншому часовому поясі, і участь в Інтернеті у часовому поясі Великобританії може бути проблемою. Сесії ретельно плануються з урахуванням місця розташування закордонних учасників, проте для деяких студентів сесія може бути поза робочим днем. Крім того, OCA планує один на один сеанс у часових поясах, а деякі сесії необов'язково є асинхронними.

ІТ / Інтернет-вимоги

Перед поданням заявки необхідно провести ІТ-опитування, щоб забезпечити достатню кількість навичок, знань та можливостей Інтернет / Інтернет, а також встановити достатню швидкість широкосмугового зв’язку.

Вимоги щодо вступу

 • Вступ на MA образотворчого мистецтва в OCA здійснюється через форму заявки, портфоліо та інтерв'ю. Це не обов'язок мати попередній ступінь образотворчого мистецтва, хоча це може бути перевагою. Ваше портфоліо та особиста заява повинні демонструвати витончене розуміння вашої мистецької практики та сучасного мистецтва та здатність сформулювати своє мислення усно та письмово. Образотворче мистецтво MA охоплює широкий спектр практик: від образного живопису, через фотографію та текстиль до відео, виконавського та інсталяційного мистецтва.
 • Для абітурієнтів, де англійська мова не є їхньою першою мовою, від них потрібно буде надати докази володіння англійською мовою зі списку затверджених документів, які можуть бути переглянуті у Студентських регламентах.

Вибір кар'єри

Цей курс є надзвичайно гнучким, і його структура означає, що ви можете заробляти, навчаючись і одночасно просуваючи свої кар’єрні перспективи. Людям, які вивчають цю магістерську програму, буде зручніше отримувати викладацькі посади вищого рівня у галузі мистецтва або переходити до творчих секторів зайнятості.

Комісії, фінансування та інші витрати

Нижче наведено поточну плату за курс за трирічною програмою. Як тільки дворічна модель викладання буде встановлена, структура плати та ціноутворення можуть змінитися.

Жителі Європейського Союзу, включаючи Великобританію:

 • 2935 фунтів стерлінгів за 2019/20.

Таким чином, вартість трирічної програми становить близько 9000 фунтів стерлінгів, беручи до уваги невеликі коригування витрат на життя щороку.

Жителі решти світу:

 • 4100 фунтів стерлінгів за 2019/20.

Таким чином, вартість трирічної програми становить близько 12 000 фунтів стерлінгів, беручи до уваги невеликі коригування витрат на життя щороку.

Всі курси OCA перераховані зі студентами з фінансів для студентів Англії, Уельсу та Північної Ірландії, які дозволяють студентам, які мають право на участь у конкурсі, подати заявку на студентський кредит для покриття витрат на збори. Ви також можете подати заявку на отримання кредиту на утримання та / або допомоги для студентів-інвалідів, щоб допомогти вам у витратах на навчання.

Схема підтримки студентів OCA може надавати часткові перешкоди щодо плати за курси для студентів, які не мають права на фінансування за допомогою студентських фінансів, виходячи з фінансових труднощів.

Інші джерела фінансування можуть включати внески роботодавців, поліпшені навчальні кредити (для військовослужбовців, які обслуговують військовослужбовців та осіб, які відходять від служби) та трест про освіту в'язнів.

Будучи студентом з OCA, більшість матеріалів для читання можна отримати через сервіси цифрової бібліотеки та електронні книги або надіслати вам поштою.

Інші витрати, які ви можете знайти у своєму ступені, включають придбання матеріалів / книг / текстів, які допоможуть у практиці та дослідженнях. Це може становити близько 350 фунтів стерлінгів у HE7. Студентів також рекомендують відвідувати виставки, і вартість їх може відрізнятися. Робота великою мірою подається репетиторам та на оцінку через OCA Learn VLE або електронною поштою, однак очікується, що поштові витрати становитимуть близько 40 фунтів за оцінку за відправлення матеріалів залежно від кількості та ваги матеріалів. Вартість зарубіжних студентів буде вищою і залежатиме від країни походження.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Оскарівські режисери, всесвітньо відомі модельєри, телеведучі, ювеліри знаменитостей та номінанти на премію Тернера - лише деякі випускники University for the Creative Arts . Будучи спеціалізованим ун ... Детальніше

Оскарівські режисери, всесвітньо відомі модельєри, телеведучі, ювеліри знаменитостей та номінанти на премію Тернера - лише деякі випускники University for the Creative Arts . Будучи спеціалізованим університетом творчих мистецтв, ми створили для наших студентів унікальну спільноту, де однодумці можуть ділитися у творчому процесі та надихати одне одного. Заохочується співпраця між курсами, а поряд з архітекторами працюють вишукані художники, які навчаються з початківцями режисерами та модельєрами. Таким чином, наші студенти отримують користь від впливу різних дисциплін. Вибір навчання у нас дасть вам свободу відкривати свій особистий стиль завдяки виграшному поєднанню галузевих курсів, сучасних засобів та натхненного експертного персоналу. Згорнути
Кентербері , Епсом , Фарнхем , Рочестер , Maidstone , Molesey , Барнслі + 6 Більше Менше