EJO Англійська мова онлайн навчання

Дізнайтеся, де б ви не були, підключившись до Інтернету, додому, в офісі або в іншому місці! Вивчайте у зручний для вас час і працюйте на власну швидкість протягом встановленого періоду часу!

Завдяки такій гнучкості, навчання в Інтернеті ідеально підходить для тих, хто веде зайняті життя.

Деякі наші студенти беруть ці курси до або після закінчення іншого курсу EJO (уроки англійської мови або міжнародна літня програма). Багато їх приймають самостійно.

Бізнес-розмова підходить для:

Intermediate - Upper-Intermediate, які хочуть покращити свої знання англійської мови найбільш ефективним способом

TOEIC


Business Speaking пропонує цілеспрямоване, ефективне практичне володіння англійською мовою в більш ніж 30 спільних бізнес-настройках. Ті, хто готовий навчатися 2-3 години на тиждень протягом декількох місяців, побачать суттєве поліпшення свого рівня і в міжнародних тестах.

Кожен урок випливає з чіткого і перевіреного циклу навчання для побудови системних навичок. Студенти піддаються більш ніж 600 ключових бізнес-виразів у природних контекстах, які містять доповідачі з 6 різних країн, включаючи США, Великобританію, Канаду, Австралію, Сінгапур та Індію. Мова, яку викладають, може бути легко застосований у різних галузях, що робить цей практичний курс ділової англійської. По завершенні навчання студенти матимуть набагато ширший діапазон словникового запасу і зможуть ефективно використовувати нову мову для взаємодії з клієнтами та співробітниками з упевненістю.

Уроки розбиваються на короткі модулі, щоб вони могли бути завершені на мобільному пристрої або на ПК або планшеті. Студенти можуть почати урок, зробити перерву і просто піднятися, де вони зупинилися. Кожен урок закінчується тестом у динамічному форматі рольових ігор, щоб оцінити, чи можуть студенти використовувати нову мову належним чином у даному контексті.


Особливості курсу

  • 60 насичених змістом уроків з рівня B1-B2 представляють мову в 30 з найбільш поширених бізнес-ситуацій.
  • Покриття понад 600 ключових виразів, які можуть бути передані в різних галузях промисловості та роботі.
  • Широкий спектр типів вправ, включаючи розуміння та практику, що розвивають навички мікро- та макрорівні для прослуховування та вимови.
  • Інтерактивні рольові ігри, які пропонують реалістичну розмову в повсякденній діловій ситуації.
  • Корисний цикл вивчення мови, який узагальнює ключові фрази і пояснює, як і коли їх слід використовувати.
  • Матеріал, що включає різноманітні акценти, які допомагають підготувати учнів до взаємодії з рідними та неарабськими мовами англійської мови на робочому місці.


Вартість курсу

Вартість курсу: £ 29.99

Додатково додатково: 39,99 фунтів стерлінгів для включення 20-хвилинного підручника з skype з кваліфікованим вчителем

Наші курси включають плату за курс:

  • Зарахування (плата за реєстрацію не додається до вартості курсу)
  • Програма занять, описана для курсу
  • Регулярні електронні листи від вашого тренера з курсу, які контролюють ваше просування по курсу (Практична англійська мова і тільки для читання)


Системні вимоги

ПК, який може бути підключений до Інтернету (ADSL або Broadband).

ОС Microsoft (Windows 2000 / XP / Vista / 7) з версією Internet Explorer 7 або вище або останньою версією Google Chrome або Firefox, OS X з останньою версією Google Chrome, Firefox або Safari.

Файли cookie та JavaScript повинні бути включені. Adobe Flash Player 9.0.45.0 або вище (завжди рекомендується остання версія), Adobe Reader версії 5 або вище.

Роздільна здатність 1024x768 або вище.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Elizabeth Johnson Organization »

Останнє оновлення Січень 8, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
інформація
Заочне навчання
Price
- Вартість курсу: £ 29.99. Додатково додатково: £ 39.99, щоб включити 20-хвилинний посібник з skype з кваліфікованим вчителем.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date