Онлайн-курс з цифрового лідерства та інновацій

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

У сучасному цифровому світі дуже важливо, щоб керівники розуміли руйнуючі технології, що формують економіку, і мали навички використовувати можливості, які вони створюють для свого бізнесу. Курс сертифікації цифрового лідерства та інновацій BrainStation призначений для демістифікації новітніх технологій та тенденцій, одночасно навчаючи структурам, що використовуються провідними компаніями у всьому світі для стимулювання інновацій. Цей курс, навчений досвідченими цифровими лідерами, що мають успіх у цифровій трансформації, дає можливість новим та майбутнім бізнес-лідерам використовувати технології та стимулювати цифрову трансформацію у своєму бізнесі.

Що ти дізнаєшся

Зрозумійте та використовуйте підривні технології

Усуньте плутанину навколо руйнівних технологій, які впливають на бізнес у всьому світі. Зрозумійте їх можливості та те, як вони дозволяють новим бізнес-моделям керувати цифровою трансформацією.

Застосуйте дизайнерське мислення до цифрових можливостей

Навчіться дизайнерському мисленню та його використанню для виявлення та реалізації інноваційних можливостей, незалежно від галузі чи бізнесу.

Навчіться керувати цифровою трансформацією

Усі керівники повинні знати, як використовувати цифрову трансформацію, щоб забезпечити швидкі інновації завдяки застосуванню технологій. Дізнайтеся, як керувати шляхом зривів за допомогою міжфункціональних команд, цифрового картографування доріг та принципів Agile.

Дізнайтеся у провідних спікерів-запрошених у галузі

Студенти BrainStation отримують доступ до ексклюзивних гостьових лекцій та подій на дискусійних дискусіях під керівництвом деяких провідних світових експертів з питань тематики.

Приєднуйтесь до спільноти професіоналів світового класу

Коли ви проходите курс BrainStation , ви навчаєтесь найкраще. Зареєструйтесь сьогодні, щоб скористатися глобальною мережею викладачів та студентів в одній з найбільш інноваційних організацій світу.

Що говорять наші студенти

"Мій досвід роботи в BrainStation не був винятком фантастичного. Персонал надзвичайно професійний, проникливий і уважний. Заклади є чудовими та створюють ідеальне середовище як для навчання, так і для мереж. Я, безумовно, BrainStation би пройти ще BrainStation курс BrainStation для продовження свого професійного розвитку . "

Девід, Google

"Найкращою частиною мого досвіду роботи з BrainStation були чудові інструктори та добре організовані матеріали курсу. Мене дуже вразило те, що ми робили на уроці, який був зосереджений на практичних проектах".

Сонні, Звіт про курс

"Я взяв кілька курсів професійного розвитку, і BrainStation на сьогоднішній день був моїм улюбленим досвідом ... викладачі - професіонали галузі та завжди здаються готовими витрачати додатковий час поза класом, щоб переконатися, що ви залишаєтесь до швидкість ».

Ешлі, комутація

Гнучкі варіанти оплати

BrainStation пропонує одні з найбільш конкурентоспроможних варіантів оплати цифрового навчання з різноманітними гнучкими планами та можливостями стипендій.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Детальніше

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Згорнути
Нью-Йорк , Торонто , Ванкувер + 2 Більше Менше