Онлайн BBA

Загальні відомості

Опис програми

International Student Webinar

На ступінь, що стосується майбутнього бізнесу, студенти вибирають BBA Ступінь ділового адміністрування вчить студентів застосовувати концепції класу до сучасних бізнес-проблем. Ступінь бакалавра UIS зосереджена на навчанні нинішніх та майбутніх лідерів бізнесу для конкуренції у все більш орієнтованій на даних та глобальній обстановці. Досвідчені можливості навчання, видатні викладачі та історія досконалості в навчанні в Інтернеті роблять UIS BBA видатним вибором для вашої онлайн-освіти.

Основні бізнес-курси дозволяють студентам формувати компетенції з критичного мислення, аналізу та прийняття рішень, щоб підготуватися до кар’єри у складному бізнес-середовищі. Гнучкість до ступеня дозволяє студентам обирати передові факультативи з фінансів, маркетингу, підприємництва, управління проектами тощо.

Студенти також мають можливість заповнити неповнолітню з інформаційних систем фінансів, маркетингу, менеджменту, управління операціями, управління спортом та управління. Якщо ви прагнете співпрацювати, впроваджувати інновації та брати участь у роботі, ви є правильним пристосуванням для UIS BBA

Навчальний план BBA

Основні вимоги

Всі спеціальності в коледжі бізнесу та менеджменту вимагають знань в галузі бухгалтерського обліку, економіки, математики та статистики.

Основні вимоги

Коледж необхідний для всіх студентів коледжу бізнесу та менеджменту. Поняття цих класів включають фінансовий менеджмент, маркетинг, управління операціями, організаційне поведінку, етику, управління інформаційними системами та стратегічне управління.

Вимоги до ступеня BBA

Доступні два варіанти для онлайн студентів BBA:

Комплексний варіант бізнес-адміністрування розрахований на студентів, які зацікавлені в розробці широкої освіти ділового підприємства завдяки вдосконаленому навчанню в таких функціональних областях, як фінанси, менеджмент, маркетинг і управління операціями.

Опція концентрації управління бізнес-адмініструванням дозволяє студентам розвивати критичні, концептуальні та міжособистісні навички, які необхідні для працевлаштування на керівних посадах у всіх типах організацій.

Обидва варіанти мають однакові вимоги до Фонду, Колегії Коледжу та Загального досвіду залучених громадян (ECCE). Різниця полягає у бажаній спеціалізації необхідних курсів та виборах. Будь ласка, перегляньте Каталог UIS для вимог ступеня ділового адміністрування.

Навички та знання

 • Управління проектами
 • Маркетинг
 • Управління операціями
 • Управління організаційною поведінкою
 • Аналітичний процес
 • Кількісні та якісні методи дослідження

Кар'єрні шляхи

 • Менеджер адміністративних послуг
 • Менеджер з маркетингу або продажів
 • Фінансовий радник
 • Підприємець
 • Менеджер по персоналу людина
 • Бюджетний службовець
 • Керівник промислового виробництва
Останнє оновлення Гру 2020

Про навчальний заклад

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning envir ... Детальніше

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning environment for students, faculty, and staff, while serving local, regional, state, national, and international communities. Згорнути
Спрінгфілд , США Інтернет + 1 Більше Менше